Výzva na pomoc Ukrajině!!

dnes brzy ráno napadla Ukrajinu ruská armáda. Valná hromada expertní organizace Frank Bold proto dnes ráno schválila připojení se k pomoci ukrajinské armádě a především obyčejným lidem, na které válka dopadne. „Na účet organizace Post Bellum posíláme 200 000 korun,“ říká Pavel Franc, CEO, Frank Bold.

Zdroj: LinkedIn

Zvažte pomoc Ukrajině

Rusko útočí na svobodnou zemi a narušuje její suverenitu. Tomuto agresivnímu jednání, které Češi ve své nedávné minulosti zažili na vlastní kůži v roce 1968, nechceme nečinně přihlížet. Ze zkušenosti z okupace ruskými vojsky dobře víme, o co se jedná. Ukrajinci hájí svou svobodu a my jim chceme pomoci se bránit. 

Odmítáme černobílé vidění světa. Rusko je zemí mnoha skvělých lidí. V tomto momentě však Rusko napadlo Ukrajinu na základě velice slabých důvodů, které nemohou obhájit rozpoutání války. Obracím se proto i na Vás, abyste zvážili svoji podporu Ukrajině. 

Připojujeme odkazy dobročinných organizací, kam můžeme společně svoji finanční podporu směřovat:

Prosím, pojďme to zkusit. Připojte se a sdílejte mezi známými. Pomáháme tím potřebným, ale nepřímo ochranou stěžejních hodnot i sami sobě. Díky!