SOLSOL vstupuje do softwarového startupu WUE

Minulý týden společnost SOLSOL, přední distributor FV komponenů na trhu v Česku a Slovensku, oznámil kapitálový vstup do softwarového startupu WUE.  Startup WUE poskytuje rychlé a automatizované řešení pro vytváření cenových nabídek pro fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla.

Zdroj: WUE

Co všechno umí WUE?

WUE poskytuje montážním společnostem možnost snadného a rychlého automatizování tvorby cenových nabídek pro FVE a TČ s možností rychlé kontroly stavu zakázek, či automatické generování potřebných legislativních dokumentů a oficiálních žádostí.

K výhodám Wue patří:

  • Urychlí práci Vašich obchodníků a administrativních pracovníků
  • Vygenerujete si všechny potřebné dokumenty jedním klikem
  • Poskytne Vám přehled o práci a výkonu Vašich obchodníků
  • Možnost vytvoření cenové nabídky přímo u zákazníka
  • Eliminuje administrativní chyby
  • Historická správa klientů
  • Přístup odkudkoliv třeba i z telefonu
  • Přehled o všech využívaných technologiích na jednom místě
  • Konec nepřehledným excelům s makry

„Nová éra našeho startupu WUE začíná a neuvěřitelně se na ni těším. Díky vstupu nového strategického investora společnosti SOLSOL budeme schopni již brzy představit systém WUE 2.0 díky kterému se budete schopni o Vašeho klienta postarat od cenové nabídky až po finální monitoring FVE. Vše na jednom místě a v bezpečí,“ oznámil David Škaroupka, podnikatel, který startup WEU založil.

Rozšíření spektra služeb

„Spolu s týmem WUE také finalizujeme letní launch nové platformy WUE 2.0, která se stane všeobecným CRM systémem pro společnosti podnikající v našem oboru postavené na jejich specifických potřebách,“ oznámil Radek Orság, jednatel společnosti SOLSOL s.r.o..

„Děkujeme tímto zakladatelům WUE Davidovi Škaroubkovi a Danovi Galvaleci  za důvěru a těšíme se na další vývoj platformy,“ dodal Orság.

Po loňském vstupu SOLSOLu do společnost ČEZ Recyklace, která se zabývá o konečnou část života fotovoltaické elektrárny a vývoje aplikace ALFRED.Energy, která optimalizuje chod FVE, se společnost díky vstupu do  WUE dostává na samotný začátek FV projektu, a to ke zjednodušení jejího návrhu a tvorby.

Poskytování komplexních řešení s přidanou hodnotou je pro  obchodní strategii SOLSOL důležitý krok. „Jsme nadšeni, že můžeme tento vývoj sdílet s vámi a těšíme se na další spolupráci na naší společné cestě k udržitelnější budoucnosti,“ uzavírá Orság.