Green Energy Trading: úspěch na Diamantech českého byznysu pro Jihomoravský kraj

Druzí na příčce žebříčku Diamanty českého byznysu? Pro Green Energy Trading to není jen další pohár ve skříni trofejí. Je to skvělý příklad toho, jak jejich zapálení pro fotovoltaiku nejsou jen prázdnými slovy, ale směřují k hmatatelným výsledkům.

Zdroj: Green Energy Trading

Zdroj: Green Energy Trading

Ceremonie předávání cen se uskutečnila 9. dubna v brněnském hotelu Courtyard by Marriott. Cenu za druhé místo pro Jihomoravský kraj převzal Jaroslav Růžička, zakladatel a jednatel společnosti Green Energy Trading.

Mimořádný úspěch

‚‚Tento úspěch je skvělou motivací pro celý náš tým, který stojí za jejím dosavadním růstem a vývojem. Green Energy Trading se s odhodláním dívá do budoucna a plánuje se dále rozvíjet a expandovat do ostatních evropských zemí,“ říká Mgr. Jaroslav Růžička, zakladatel a jednatel společnosti Green Energy Trading.

Projekt Diamanty českého byznysu, který stojí za organizací COT media, oceňuje podnikatele z celé České republiky na základě jejich ekonomických úspěchů. Mezi deseti nejlepšími firmami z Jihomoravského kraje se umístila právě společnost Green Energy Trading.

Že už jste o Green Energy Trading slyšeli?

V minulém článku jsme psali o jejich novém partnerství se společností Jolywood – předním výrobcem solárních panelů. Pokud jste článek nečetli nebo se na něj chcete mrknout ještě jednou, najdete ho zde.

V Green Energy Trading se specializují na distribuci fotovoltaických komponentů pro sektor B2B. Nabízejí pestrou paletu produktů, od fotovoltaických modulů a baterií až po střídače a konstrukce. Díky vynikajícím logistickým a skladovacím schopnostem nabízí společnost rychlou a efektivní podporu pro B2B zákazníky.

V posledním roce rozšířili své působení i na zahraniční trhy, nyní mají pobočky v Norimberku a Sofii. Zákazníci oceňují nejen široký sortiment produktů, ale také přidanou hodnotu v podobě servisní podpory a školení, které firma poskytuje.

Máte zájem o kompletní nabídku?

Kontaktujte společnost Green Energy Trading na www.getrading.eu.