Společnosti Green Energy Trading a Jolywood oznámily uzavření klíčového partnerství

Zdroj: Green Energy Trading

Společnost Green Energy Trading se spojila s Jolywood, předním výrobcem fotovoltaických panelů, čímž významně rozšiřuje své produktové portfolio. Toto partnerství se zaměřuje na posílení jejich pozic na konkurenčních evropských trzích s obnovitelnou energií.

Během neformálního oběda a následného meetingu, kterého se zúčastnili představitelé obou společností, byly projednány obchodní podmínky. 

„Rozhodnutí ke spolupráci s Jolywood vycházelo z velké poptávky po jejich solárních panelech ze strany našich německých zákazníků. Tato vzájemná spolupráce nám umožní rozšířit nabídku o kvalitní moduly a zároveň posílit naše portfolio. Díky dobré reputaci společnosti Jolywood na německém trhu očekáváme, že toto partnerství přinese oboustranné výhody“, říká Mgr. Jaroslav Růžička, zakladatel a jednatel společnosti Green Energy Trading.

Green Energy Trading má bohaté zkušenosti a dlouhotrvající tradici v solárním průmyslu, spolu s mnoha spokojenými zákazníky po celé Evropě. Zajišťuje efektivní B2B podporu díky svým logistickým a skladovacím kapacitám pro rychlé dodání. Na druhou stranu Jolywood vyniká vysokou kvalitou solárních produktů a konkurenčními záručními podmínkami. Kromě toho poskytuje vynikající zákaznický servis a disponuje silným finančním zázemím pro vývoj nových technologií.

Toto partnerství má velký potenciál pro intenzivní a dlouhodobou spolupráci, s cílem rozšířit působení na trhu v České republice, Německu, Rakousku, Bulharsku, Rumunsku, Polsku a dalších evropských zemích. Společnost Jolywood se zavázala dodávat marketingové materiály v angličtině a němčině, s plány na rozšíření o další jazyky. Navíc, spolupráce zahrnuje i odborná školení, která povede Severn, odborník na solární technologie Jolywood. 

Máte zájem o kompletní nabídku Jolywood? Kontaktujte společnost Green Energy Trading na www.getrading.eu.