GoodWe oznamuje bezplatné prodloužení záruky na hybridní měniče a baterie na 10 let

Společnost GoodWe Technologies Co., Ltd. (dále jen „GoodWe“), globální lídr v oblasti solárních měníčů a řešení pro skladování energie, s potěšením oznamuje lákavou novou propagační akci, která nabízí bezplatné prodloužení záruky na rezidenční systémy skladování energie instalované v rozšířeném regionu EU.

Zdroj: GoodWe

Nadstandardní záruka

Propagační akce zahrnuje nejmodernější hybridní měníče a baterie společnosti GoodWe pro rezidenční aplikace do 10 kW, které byly uvedeny do provozu mezi 15. květnem a 14. listopadem 2023. S 10ti-letou zárukou společnost GoodWe znovu potvrzuje svou oddanost orientaci na zákazníka a posiluje svou pozici předního poskytovatele na trhu skladování energie pro domácnosti.

„Společnost GoodWe je odhodlána dodávat produkty a řešení, které vytvářejí trvalou hodnotu,“ řekl Ali Bouattour, technický ředitel společnosti GoodWe Europe GmbH. „Tato iniciativa demonstruje náš silný závazek ke kvalitě, spolehlivosti a dlouhodobé podpoře zákazníků.“

Zatímco baterie GoodWe Lynx F a Lynx F PLUS+ již přicházejí na trh s 10ti-letou zárukou na produkt a výkon, hybridní měníče GoodWe mají 5ti-letou záruku a baterie GoodWe Lynx U mají záruku na produkt 5 let a záruku  na výkon 10 let. Splněním specifických podmínek uvedených v této propagační akci však budou mít zákazníci automaticky prodlouženou záruku na působivých 10 let.

Ve společnosti GoodWe si velmi ceníme odhodlání instalačních firem, kteří přijímají její inovativní řešení. Jako výraz uznání je 10ti-letá záruka nabízena výhradně členům atraktivního věrnostního programu GoodWe PLUS+.

Další informace o této propagační akci a věrnostním programu instalátorů společnosti GoodWe naleznete na webových stránkách emea.goodwe.com. Další podrobnosti o prodloužení záruky naleznete zde: https://10year-warranty.semsportal.com/#/

O společnosti GoodWe

GoodWe je světovým lídrem v oblasti solárních měníčů a řešení pro ukládání energie. Díky komplexnímu portfoliu vysoce kvalitních produktů je společnost GoodWe odhodlána poskytovat spolehlivá a inovativní solární a skladovací řešení majitelům rodinných domů a podnikům po celém světě. Pokročilá technologie a výjimečný zákaznický servis společnosti GoodWe získaly společnosti velmi dobrou pověst důvěryhodného a preferovaného partnera v sektoru obnovitelných zdrojů energie.