Tier-1: JinkoSolar míří mezi elitní výrobce bateriových systémů!

Agentura Bloomberg New Energy Finance (BNEF) nedávno zveřejnila seznam „BNEF Energy Storage Tier 1 List 2Q 2024“ (nebo-li „seznam výrobců bateriových systémů s nejvyšším ratingem“). Vůbec poprvé se do seznamu dostala společnost JinkoSolar díky svému mimořádnému postavení v oblasti výroby bateriových systémů skladování energie (BESS).

Zdroj: JinkoSolar

 

JinkoSolar, patří mezi přední světové dodavatele FV systémů a BESS, se nedávno stala Tier 1 výrobcem BESS podle ratingu agentury  BNEF díky svým vysoce kvalitním produktům v oboru skladování energie. Produktová řada pro skladování energie společnosti JinkoSolar pokrývá různé scénáře použití, včetně projektů v oblasti velkokapacitních instalací, komerčních a průmyslových aplikací a systémů pro skladování energie v domácnostech.

Společnost JinkoSolar nedávno uvedla na trh velkokapacitní BESS pod značkou SunTera G2 s kapacitou 5 MWh. Zařízení využívá modernizovanou vysokokapacitní baterii typu LFP, jejíž hustota energie byla efektivně zvýšena o 46 % a jejíž životnost přesahuje 10 000 cyklů, což výrazně prodlužuje životnost produktu.

Hluk akumulátoru SunTera G2 je regulován v rozmezí 75 dB, což výrazně snižuje dopad systému pro ukládání energie na okolní prostředí během provozu. Společnost JinkoSolar navíc zvýšila účinnost systému a zajistila bezpečnost a spolehlivost výrobku díky inovativním konstrukcím, jako je technologie kapalinového chlazení a víceúrovňová protipožární ochrana.

Společnost JinkoSolar vždy usiluje poskytovat bezpečná a spolehlivá řešení pro skladování energie. Systém SunTera G2 prochází přísným výběrem, optimálním designem a precizní výrobou, což garantuje investorům vynikající životnost a spolehlivost.

Prostřednictvím více než 270 interních testů simulujících různé nebezpečné situace a dlouhodobé pracovní podmínky je zajištěna odolnost a vysoká výkonnost akumulátoru SunTera G2. Víceúrovňové návrhy bezpečnostní ochrany, od optimalizace materiálu přes návrh výrobku, výrobu až po poprodejní servis, zaručují integritu systému a účinně snižují bezpečnostní rizika.

Zákazníci vysoce hodnotí společnost JinkoSolar s ohledem na zajištění rychlých dodávek a zprovoznění svých produktů. Díky využití svých globálních distribučních kanálů společnost JinkoSolar garantuje celosvětovou dostupnost svých produktů v oblasti skladování energie, včetně zajištění rychlého dodání a nasazení produktů.