Sungrow se stal největším výrobcem střídačů v roce 2022

Podle odhadu analytiků S&P Commodity Insights se společnost Sungrow v roce 2022 umístila na prvním místě v dodávkách fotovoltaických střídačů na světě s objemem ve výši 77 GWac.

Zdroj: Sungrow

Nový lídr trhu

Úspěch společnosti Sungrow v uplynulých letech je těsně spojen s jejím důrazem  na rozvoj inovací a nových produktů. Díky šesti výzkumným a vývojovým střediskům v Hefei, Šanghaji, Nanjingu, Šen-čenu, Německu a Nizozemsku zůstává společnost Sungrow v čele vývoje odvětví solární energetiky.

Kromě toho společnost v uplynulých letech dále rozšířila své prodejní a poprodejní servisní sítě po celém světě, čímž zajistila komplexní podporu pro velkokapacitní, komerční a průmyslové aplikace a také pro domácnosti.

Dominantní postavení společnosti Sungrow se rozšiřuje na hlavní trhy po celém světě, včetně Evropy, Ameriky, asijsko-pacifického regionu a Středního východu. Díky svému vedoucímu postavení na trhu společnost Sungrow významně přispěla k přechodu na zelenou energii ve více než 150 zemích.

O společnosti

Společnost Sungrow Power Supply Co., Ltd. (dále jen „Sungrow“) je světově nejbankovatelnější značkou střídačů, která má k prosinci 2022 celosvětově nainstalováno více než 340 GW. Společnost Sungrow byla založena v roce 1997 profesorem Cao Renxianem.

V současnosti je Sungrow lídrem v oblasti výzkumu a vývoje solárních střídačů s největším specializovaným týmem výzkumu a vývoje v oboru. Společnost nabízí široké portfolio produktů, které zahrnuje fotovoltaické  střídače, systémy skladování energie pro velkokapacitní, komerční a průmyslové a rezidenční aplikace.

Více informací o společnosti Sungrow naleznete na adrese www.sungrowpower.com.