Roadshow Growatt přiváží do Česka novinky z Intersolaru

Nová řada solárních střídačů i baterií nebo nabíječky na elektromobily na jednom místě? Ano. V rámci Growatt roadshow, která startuje na konci července, je přiveze speciálně upravený automobil na několik zastávek po Česku. Roadshow organizuje společnost SOLSOL, exkluzivní distributor Growatt pro Českou republiku. Její zástupci poskytnou návštěvníkům produktové školení, ukáží výhody jednotlivých technologií a odpoví na praktické dotazy. Zájemci se mohou již nyní na akci registrovat.

 

Zdroj fotografie: Growatt Polska

„Jsme rádi, že díky roadshow dostaneme produkty Growatt ještě blíže k zákazníkům. Ti se mohou těšit na novinky mezi střídači MOD XH, MID XH, WIT i baterie APX HV a ARK XH. Portfolio rezidenčních střídačů v kombinaci s modulárními bateriemi od jednoho výrobce je vysoký nadstandard, který mnoho značek nenabízí. Stále platí, že jde o nejprodávanější produkty ve své kategorii na světě,“ řekl Radek Orság, CEO SOLSOL.

Koncept roadshow reflektuje sílící poptávku po produktech Growatt, kterou umocnil ještě výrazný úspěch na letošním veletrhu Intersolar v Mnichově. Zde zamířily na stánek výrobce desítky tisíc návštěvníků. Vedení společnosti se i proto rozhodlo nové produkty vystavit ve speciálně upraveném automobilu. “Growatt-van” projel Německo i Polsko, nyní míří do ČR, kde bude možnost jej navštívit od 27. července.

Zastaví postupně v Olomouci a Jinočanech u Prahy, další zastávky jsou v jednání. Registrace probíhá již nyní.

Zastávky roadshow

27.7.  Olomouc – školicí centrum SOLSOL
Hybešova 1291/14, Olomouc – Hodolany
Začátek v 10:00

2.8. Praha – Jinočany – areál prodejny Ptáček
Okružní 275, Praha – Jinočany
Začátek v 10:00

7.9. Olomouc – školicí centrum SOLSOL
Hybešova 1291/14, Olomouc – Hodolany
Začátek v 10:00