PMT EASY: Systém pro velké panely na plochých střechách

Společnost KRAJICZECH přináší do oblasti solárních konstrukčních systémů novinku PMT EASY, která prezentuje zásadní změnu v montáži solárních modulů na plochých střechách.

 

Zdroj: KRAJICZECH

Vysoká flexiliita a bezpečnost

PMT EASY, systém představený na loňském Smart Energy Forum, přináší revoluční přístup k montáži solárních modulů díky svému otočnému systému a technologii „push&click“.

Díky této technologii je manipulace s moduly mnohem snazší a upevnění bezpečnější než kdy dříve. Systém je ideální zejména pro velké moduly a umožňuje rychlou realizaci rozsáhlých solárních projektů.

Flexibilita PMT EASY je zřejmá i z možnosti uchycení modulů jak po kratší, tak po delší straně, což poskytuje projektantům, ale i instalačním firmám větší volnost při návrhu a realizaci solárních elektráren.

„Momentálně jsou realizovány dva větší projekty, kde byl požadavek na co nejmenší zatížení střešní konstrukce,“ říká  Robert Kupec ze společnosti KRAJICZECH.

„Díky prvkům EASY PLATES se nám daří s rozložením zátěže na střeše pracovat, tento prvek nám také velmi dobře řeší styk konstrukce fotovoltaické elektrárny se střešním pláštěm, dodává Robert Kupec ze společnosti KRAJICZECH.

Nadstandardní záruka

„S PMT EASY jsme dosáhli nejen zvýšení efektivity a bezpečnosti montáže, ale také jsme snížili nároky na nosnost střešní konstrukce, což považujeme za nespornou výhodu,“ upřesňuje Robert Kupec ze společnosti KRAJICZECH.

Díky křížovému systému spojení z pevných ocelových profilů nepředstavují velké bloky o rozměrech až 30*30metrů žádný problém, navíc nedochází k bodovému zatížení.

Bezpečnost a kvalitu celé konstrukce podtrhuje záruka 15 let, to vše za příznivou cenu.

Pro více informací navštivte www.krajiczech.cz, nebo kontaktujte projekce@krajiczech.cz

O společnosti KRAJICZECH:

KRAJICZECH je společnost zaměřená na navrhování a výrobu konstrukcí pro solární elektrárny s důrazem na kvalitu, spolehlivost a udržitelnost.

S více než 12 lety zkušeností v oboru se stala lídrem v dodávkách solárních systému pro komerční, průmyslové a rezidenční projekty.