KRAJICZECH – shrnutí roku 2023, pohled do budoucnosti

Loňský rok byl ve znamení dramatického růstu poptávky, nedostatku vstupních materiálů a neustále rostoucích cen.

Zdroj: KRAJIczech s.r.o.

Zdroj: KRAJIczech s.r.o.

Rok 2023 přinesl nové výzvy pro společnost KRAJICZECH.

„Zaregistrovali jsme mírné ochlazení trhu v oblasti instalací na RD a tlak ze strany levné konkurence, současně se celý trh mnohem více „roztříštil“ mezi nové instalační firmy, které za poslední rok vznikly,“ komentuje vývoj trhu Ludvík Krajíček, CEO společnosti KRAJICZECH. 

Změna trendů a nové strategie

Společnost KRAJICZECH se úspěšně s těmito výzvami vyrovnala díky zaměření se na komerční a pozemní instalace, kde umí dlouhodobě nabídnout spolehlivá a ověřená řešení. 

Novinky a inovace pro rok 2024

„V příštím roce představíme několik novinek. Svou pozornost zaměřujeme na kvalitu produktů, ale také na konkurenceschopné ceny a prvotřídní služby.Připravujeme sérii školení na montážní systémy, které proběhnou v období leden-březen. Správná instalace je klíčová pro pozitivní vnímání fotovoltaiky a my chceme přispět k odbornému růstu našich partnerů,“ uvádí Ludvík Krajíček –  CEO společnosti KRAJICZECH. .

Revoluční montážní systém PMT EASY

Jednou z klíčových novinek bude montážní systém PMT EASY, který byl představen na letošním expo Smart Energy Forum.

„Tento systém je revoluční z hlediska bezpečnosti a rychlosti montáže. Systém umožňuje bezpečnou instalaci a manipulaci s velkými moduly na plochých střechách. Díky své konstrukci umožní využít menší množství zátěže, což bude velmi výhodné u stávajících střech s omezenou únosností,“ popisuje Ludvík Krajíček, CEO společnosti KRAJICZECH. 

Poděkování a přání na závěr roku

V tuto chvíli chceme poděkovat našim partnerům za spolupráci a důvěru, kterou nám v letošním roce projevovali.

„Za společnost KRAJICZECH přeji všem krásné prožití vánočních svátků, radost, pohodu v kruhu rodiny a zejména hodně zdraví do roku 2024,“ uzavírá Ludvík Krajíček CEO společnosti KRAJICZECH.