Photon Energy je zlatým partnerem značky Dyness

Společnost Photon Energy, která patří mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele fotovoltaických komponentů v České republice, získala od výrobce bateriových sytémů Dyness ocenění „Zlatý partner“.

Cenu na stánku Dyness na veletrhu Intersolar, který se konal v Mnichově ve dnech 14. – 16. června, převzali Marek Farský, manager divize Technology a Jan Vonka, vedoucí obchodu; Zdroj: Photon Energy

 

Toto ocenění potvrzuje, že Photon Energy je klíčovým partnerem firmy Dyness nejen v České republice a může se pochlubit největším počtem dodaných systémů pro akumulaci energie této značky na evropský trh. Jen v České republice dodala Photon Energy baterie Dyness pro více než 8000 fotovoltaických instalací.

Jako dlouholetý distributor výrobků pro fotovoltaiku včetně bateriových systémů, spolupracuje Photon Energy s firmami specializujícími se na instalaci rezidenčních a komerčních solárních systémů, kterým kromě těch nejlepších dostupných technologií poskytuje také profesionální poradenství a špičkový zákaznický servis.

Právě o zpětnou vazbu od instalačních firem, jejich poznatky a praktické zkušenosti s používáním jejich výrobků projevili zástupci Dyness velký zájem při společném setkání obou společností.

Baterie Dyness jsou velmi oblíbené pro svou škálovatelnost. Podle použitého kompatibilního střídače z nich lze vytvořit bateriové uložiště s kapacitou od 7,1 kWh do 21,3 kWh. Díky zařízení Dyness BUS Box, bude možné kapacitu úložiště dále rozšířit a k jedinému střídači připojit až 85,2 kWh. Tuto novinku zařadí Photon Energy do své nabídky v nejbližších týdnech a bude dostupná na B2B eshopu společnosti.

Výrobky firmy Dyness a nabídku služeb pro instalátory solárních systémů bude Photon Energy prezentovat na veletrhu Smart Energy Forum v Praze ve dnech 17. – 18. října 2023.

S partnerem jako je Dyness může Photon Energy reagovat na rostoucí poptávku po kvalitních a cenově dostupných systémech akumulace energie, které zvyšují spolehlivost a ekonomičnost provozu domácích i firemních fotovoltaik.