Photon Energy nově rozšiřuje své služby o instalace domácích fotovoltaik

Společnost Photon Energy, která na fotovoltaickém trhu působí již 15 let a má velké zkušenosti s mnoha typy projektů v oboru, rozšiřuje svoji působnost. Na českém  trhu se společnost vrací k dodávkám fotovoltaiky pro rezidenční a komerční budovy.

Zdroj: Photon Energy

 

Stabilní hráč na trhu

Mezinárodní solární společnost Photon Energy není na českém fotovoltaickém trhu žádným nováčkem. Své kořeny má právě v České republice, kde začala v roce 2008 stavět první fotovoltaické parky. Postupem času své aktivity rozšířila do okolních zemí a také do Austrálie.

Kromě výstavby velkých systémů a jejich provozu a údržby (O&M) nebo velkoobchodního prodeje fotovoltaických komponentů a baterií se firma zaměřuje na energetické služby pro firmy. Ty zahrnují výstavbu a servis fotovoltaiky, smlouvy PPA na nákup čisté energie nebo agregaci flexibility a účast na DSR (Demand Side Response). 

Na konci loňského roku česká pobočka Photon Energy vstoupila do rezidenčního sektoru a nabízí fotovoltaické elektrárny a bateriová úložiště pro rodinné a bytové domy. Firma pečlivě posoudí vhodnost objektu pro instalaci fotovoltaiky i energetické potřeby zákazníka a navrhne efektivní systém pro maximální využití vyrobené energie.

Ve Photon Energy mají zákazníci spolehlivého a stabilního partnera s 16letou zkušeností v oboru, 160 MWp instalovaného výkonu a silným zázemím (společnost je kótována na burzách ve 3 zemích včetně ČR).

„Chápeme proto, že potřeby každého zákazníka jsou vždy jedinečné. Bezpečnost je klíčová nejen v naší každodenní práci, ale i v našem přístupu. Proto klientům neslibujeme nesplnitelné a nabízíme reálné záruky,“ zdůrazňuje společnost na svém webu.

Zkušený vlastní tým expertů

Nezanedbatelnou výhodou společnosti Photon Energy je také vlastní velkoobchod, díky kterému má firma úzké vztahy přímo s výrobci prémiových FV komponentů a vlastní zkušený technický tým, který rychle vyřeší případné závady a reklamace.

Další informace k nabídce solárních elektráren najdete na webu společnosti.