Memodo se etabluje jako přední prodejce střídačů GoodWe v České republice

Společnost Memodo dodává na trh vše potřebné pro instalační firmy, které se zabývají montáží fotovoltaických elektráren. V nabídce velkoobchodu s fotovoltaikou Memodo najdeme opravdu vše od A až po Z, včetně solárních panelů, střídačů a bateriových úložišť.

 

Pro spolupráci si firma Memodo vybírá pouze kvalitní dodavatele se stejným přesvědčením, že by fotovoltaika měla být dostupná pro všechny domácnosti. Právě z tohoto důvodu si již před rokem za svého partnera vybrala společnost GoodWe, kterou vám nyní představíme blíže.

Partner společnosti Memodo

Firma, s příznačným názvem GoodWe, se zabývá výzkumem a výrobou fotovoltaických střídačů. Bojují tím za lepší a zelenější budoucnost příštích generací. Považují se za zastánce ekologického prostředí a uvědomují si dopad uhelných elektráren na životní prostředí, který se snaží zmírnit dostupností svých eco-friendly produktů.

Na evropský trh vyrazili s unikátní řadou produktů GoodWe ET, která má za cíl splnit všechna přání zákazníků. V rámci této řady představila společnost třífázový hybridní střídač, který sebou přináší mnoho výhod.

Výhody řady ET od společnosti GoodWe

Hybridní střídače v řadě GoodWe ET představují skvělé řešení pro domácnosti i komerční objekty. Systém disponuje svou snadnou instalací a univerzálním využitím. Můžete si vybrat zda zvolíte výkon zařízení 5, 8 nebo 10 kW, přesně podle vašich potřeb. V komerčních projektech oceníte možnost napojení až 10 zařízení a to paralelně v procesu master-slave.

Univerzálnost využití také dokazuje možnost napojit hybridní střídače na úložiště BYD HV, HVS a HVM. Zařízení řady ET dále vynikají svými kompatibilními rozměry a nízkou hmotností, která se pohybuje pouze okolo 24 kilogramů. Hybridní střídač vám tedy ušetří výraznou část místa.

Za zaručeně největší výhodu řady ET považujeme integrovanou třífázovou funkci backup. Co to znamená? V případě výpadku napájení dojde k automatickému přepnutí, které je kratší než 10 milisekund. Nouzová energie je dodávána pomocí fotovoltaiky a baterie ve střídači. Naopak v případě přebytku solární energie je přebytek ukládán v akumulačním systému.Tuto backup funkci lze využít s maximálním výkonem 3,3 kW na fázi.

Parametry řady GoodWe ET, které byste měli znát

Hybridní třífázové střídače jsou kompatibilní i s vysokonapěťovými úložišti a akumulátory. Nemusíte se tedy obávat napojení na vysokonapěťové úložiště jako jsou například BYD nebo LG Chem. I přes své skvělé výkony se hladina hluku střídače pohybuje pod 30 decibely. Nízkou hladinu hluku zajišťují kvalitní materiály, důmyslný systém, ale také chlazení bez ventilátorů, které bývají hlavním zdrojem hluku.

Další skvělou zprávou je, že každý střídač z řady ET lze napojit i k vlastnímu bateriovému systému, což vám zajistí maximální kapacitu baterie. Například v případě systému  BYD HVM Premium se pak horní hodnoty kapacity baterie pohybují až okolo 220,8 kWh.

Moderní technologie na prvním místě

Firma GoodWe, partner společnosti Memodo, jde s dobou, která si žádá moderní technologie a pohodlnou zákaznickou podporu uživatelů. Proto nabízí v rámci svých služeb bezplatný monitoring, který může koncový uživatel využívat na svém zařízení iOS, Android, ale také v počítači.

Co vše najdeme v balíčku?

V řadě ET najdeme nejen hybridní střídač s připojením na vysokonapěťové baterie, ale můžete si vybrat celý balíček, který obsahuje vše potřebné. V rámci balíčku si pořizujete SmartMeter a integrované backup napájení, které jsme vám popisovali výše. V poměru cena vs. výkon představuje řada ET od společnosti GoodWe opravdu zajímavou a lákavou nabídku, která se postará o bezproblémový chod vaší domácnosti i komerčního objektu.

Ve společnosti Memodo je zpomalení klimatických změn v důsledku využívání neobnovitelných zdrojů hlavní motivací, a proto spolupracují pouze s vybranými partnery, kteří zastávají stejné hodnoty a mezi kterými své čestné místo zastává i společnost GoodWe.

Kde získat další informace?

V případě zájmu o střídače GoodWe a další produkty můžete získat bližší informace na webu https://www.memodo.de/cz/