Dodavatel fotovoltaických elektráren SolidSun a GEPARD FINANCE navázali spolupráci

Fotovoltaické elektrárny se lidem vyplatí, řada z nich si je ale nemůže pořídit kvůli nedostatku vlastních finančních prostředků. Skupina SolidSun proto navazuje další spolupráci s finančním sektorem, tentokrát se společností GEPARD FINANCE, aby svým zákazníkům usnadnila řešení tohoto problému.

Zdroj: Solidsun

Snadné financování solárů

Zájem o udržitelné zdroje energie přetrvává i po rekordním roce 2022, ve kterém například skupina SolidSun nainstalovala celkem 3 595 fotovoltaických elektráren. Lidé totiž i po stabilizaci cen uvažují o energeticky úspornějším bydlení, které je zároveň šetrnější k životnímu prostředí.

Vedle řady výhod těchto řešení ale stojí překážka v podobě peněžní náročnosti, která se k budování vlastní solární elektrárny pojí. Proto jistě mnoho zájemců o zelenou energii uvítá spolupráci skupiny SolidSun s firmou GEPARD FINANCE, která jim obstarání financí usnadní.

Nová spolupráce

„Navázání nové spolupráce s GEPARD FINANCE je logickým vyústěním naší dosavadní kooperace s finančním sektorem. Těší nás, že jsme i v oblasti finančního poradenství našli silného a spolehlivého partnera, který dokáže komplexně obsloužit naše spektrum klientů,“ říká Adam Navrátil, člen představenstva skupiny SolidSun.

„Na spolupráci se skupinou SolidSun oceňujeme především stabilitu této společnosti, založené v roce 2013, a její inovativní a prozákaznický přístup, který se naplno projevuje v jejích úspěších na trhu,“ doplňuje Ing. Jiří Pathy, generální ředitel GEPARD FINANCE, a.s.

O skupině SolidSun

Skupina SolidSun se zabývá instalací fotovoltaických elektráren od roku 2013. Svým zákazníkům poskytuje komplexní řešení jak pro domácnosti, tak pro firmy. Pro firemní klientelu instaluje fotovoltaiku na střechy skladů, výrobních hal či pozemky. V rámci EU pak realizuje fotovoltaické parky. Za dobu své existence úspěšně realizovala více než 8 000 tisíc projektů v rezidenčním i komerčním sektoru. Rok 2022 byl pro skupinu SolidSun rekordní – úspěšně nainstalovala více než 3 000 instalací fotovoltaických elektráren. Více na www.solidsun.cz. 

O GEPARD FINANCE

GEPARD FINANCE je největší hypoteční specialista na trhu České republiky. Specializuje se na poradenství v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření, spotřebitelských úvěrů a ostatních finančních produktů s úvěry spojenými včetně pojištění.

V současné době disponuje franšízová síť GEPARD FINANCE téměř sto obchodními místy po celé České republice, v nichž vás obslouží více jak 350 vysoce profesionální hypotečních makléřů.

GEPARD FINANCE je na trhu od roku 2002 a za více jak 20 let obsloužil téměř 90.000 spokojených klientů.