Společnost Menlo Electric nabízí zdarma školení pro střídače Deye v Ostravě

Seminář pořádaný v rámci Akademie Menlo Electric se uskuteční v pátek 15. září v Ostravě v Hotelu Best a představí účastníkům technické parametry ve světě již vyhledávaných střídačů Deye. Právě střídače značky Deye jsou vhodným produktem i pro český, slovenský a maďarský trh, jež obchodně zastupuje Pawel Bujnowský.

Zdroj: Menlo Electric

 

„Menlo Electric má skladem celou řadu nízkonapěťových a vysokonapěťových hybridů až do 50 KW. Při nákupu u společnosti Menlo Electric získá zákazník navíc prodlouženou 10letou záruku na všechny střídače a baterie oproti jindy běžné 5leté záruce. Jsem opravdu nadšený, že se mohu podílet na rozvoji značky Deye v Evropě,“ uvedl krátce Bujnowský.

Společnost Menlo Electric není v oboru fotovoltaiky nováčkem. V roce 2022 dodala více než 600 MW řešení pro obnovitelné zdroje energie do více než 30 zemí po celém světě. K úspěchu společnosti přispívá efektivní skladovací a lokální logistické služby ze 13 strategicky umístěných logistických center rozmístěných po celé Evropě, Středním východě a Africe a odborná technická podpora lokálních trhů v místních jazycích.

Deye je pro český, slovenský a maďarský trh optimální značkou,  se kterou se mohou instalační firmy na chystaném semináři seznámit. Ve světě je Deye již známá coby renomovaná značka střídačů poskytující špičková energetická řešení spolu s bezkonkurenční funkčností a vynikající účinností konverze. V portfoliu Deye najdete řadu mikrostřídačů, řadu hybridních střídačů VN a řadu C&I All-in-one.

Známá je již řada hybridních střídačů C&I 50kW společnosti Deye, která si získala uznání na evropských trzích díky své charakteristické aplikaci dieselgenerátoru, funkcím střídavé vazby a působivé škálovatelnosti. Tyto vlastnosti umožňují optimalizovanou vlastní spotřebu díky kompatibilitě s dieselovými generátory případně větrnými turbínami, ukládání energie do baterií a funkci záložního napájení, která zajišťuje nepřetržité dodávky energie i při výpadcích sítě.

„Věřím, že Deye zdomácní i zde. V rámci školení Akademie Menlo Electric uděláme maximum pro to, aby si je naši zákazníci mohli tyto střídače takříkajíc osahat a poznat jejich přednosti,“ doplnil Bujnowský.

Zajímá-li vás také toto školení, kontaktujte Andreu Schönovou na andrea.schonova@menloelectric.com nebo čísle: +420 733 747 347.

Foto: Předseda představenstva Zhang Hejun a obchodní ředitel Alan Wu přijali generálního ředitele Bartosze Majewského a vedoucího oddělení nákupu ze společnosti Menlo Electric ve výrobní hale společnosti Deye v Číně.