Společnost Hoymiles představila nejnovější řadu svých vysoce výkonných mikroměničů

Společnost Hoymiles Power Electrics Inc. (Hoymiles), přední dodavatel chytrých energetických řešení a výrobce mikroměničů pro modulární výrobu elektrické energie, představila na veletrhu SNEC PV Power Expo 2021 v Šanghaji novou řadu mikroměničů určených pro vysoce výkonné solární panely a také novou jednotku pro bezdrátový přenos dat Hoymiles Gateway DTU-Pro-S, která využívá pásma pod 1 GHz, a nabízí tak vyšší spolehlivost.

Zdroj: Hoymiles

Nejnovější výkonné mikroměniče

„Po letech nepřetržitého vývoje a zdokonalování jsme nadšeni, že můžeme představit naše nejnovější výkonné mikroměniče, které společnost Hoymiles opět staví do pozice lídra fotovoltaického průmyslu a reagují na nejnovější požadavky trhu na zvýšení účinnosti, snížení nákladů a rozšíření využitelnosti mikroměničů v průmyslové výrobě a ve firmách,“ říká produktový manažer společnosti Hoymiles Zhang Xingyao.

Mezi produkty představené na veletrhu Power Expo 2021 patří:

– HMS-2000: Mikroměnič 4 v 1, který byl od základu zkonstruován pro výkonné solární moduly, a má maximální výstupní výkon až 2000 VA (voltampér), což je v tomto oboru novým referenčním měřítkem. Díky nezávislým MPPT regulátorům a funkci monitorování umožňuje pohlcovat vyšší množství energie a nabízí jednodušší údržbu, zatímco podpora bezdrátového přenosu dat v pásmech pod 1GHz zabezpečuje stabilnější komunikaci s ostatními prvky systému.

– HMS-1000: Mikroměnič 2 v 1, který je vybaven stejnými funkcemi a výstupním výkonem až 1000 VA.

– HMS-500: Mikroměnič 1 v 1, který je vybaven stejnými funkcemi a výstupním výkonem až 500 VA.

– HMT-2250: Průkopnický třífázový mikroměnič s technologií reaktivního řízení výkonu, který lze zapojit do běžených třífázových rozvodných sítí 230V/400V, a podporuje připojení až 6 fotovoltaických modulů.

– Hoymiles Gateway DTU-Pro-S: Jednotka pro přenos dat, která je optimalizována pro spolupráci s cloudovou platformou S-Miles Cloud a podporuje bezdrátový přenos dat v pásmech pod 1 GHz.

„Naše technologické inovace nám umožňují zvýšit maximální stejnosměrný vstupní proud jednofázového mikroměniče až o 22 % na 14 A, díky čemuž společnost Hoymiles jako první na trhu může nabídnout mikroměniče, které dokonale vyhovují 182mm fotovoltaickým modulům s vysokým výkonem. V rámci našeho úsilí o rozšíření využitelnosti a kompatibility měničů pro modulární výrobu elektrické energie vyvinula společnost Hoymiles jako první na světě třífázový mikroměnič s technologii reaktivního řízení výkonu, což značně rozšiřuje spektrum využití tohoto produktu,“ uvedl zástupce generálního ředitele a ředitel výzkumného a vývojového centra společnosti Hoymiles Zhao Yi.

„Všechny naše nové produkty jsou navrženy s ohledem na kvalitu, účinnost a hospodárnost tak, aby výrazně zlepšily provozní výkon systému a snížily náklady na elektřinu za kilowatthodinu. To našim zákazníkům zajistí nižší náklady a zároveň přináší bezkonkurenční účinnost našich produktů,“ dodal.

O společnosti Hoymiles

Společnost Hoymiles je globálním dodavatelem řešení MLPE (Module-Level Power Electronics), který se specializuje na výrobu mikroměničů a systémů pro ukládání elektrické energie. Společnost Hoymiles usiluje o udržitelnou budoucnost a chce být jedničkou na trhu inteligentní energetiky. Proto neustále přichází s novými technologiemi a svým zákazníkům nabízí produkty, na které se mohou vždy spolehnout.

Díky týmu více než 500 odborníků a distribuční a servisní síti v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Oceánii umožnila společnost Hoymiles lidem i firmám ve více než 70 zemích a regionech připojit se k cestě za skutečně obnovitelnou energií.