Nejmodernější řešení pro FVE  – 5v1 s AI

V současné době, kdy se svět snaží najít udržitelnější způsoby, jak využívat energii, je důležité zaměřit se na inovativní řešení v oblasti domácího ukládání energie. Představte si systém, který nejenže využívá energii ze slunce, ale také ji efektivně ukládá, spravuje a dokonce umožňuje nabíjet váš elektromobil. To vše s možností využití moderních technologií, jako je umělá inteligence pro optimalizaci spotřeby a HLAVNĚ v jednom kompaktním zařízení.

Zdroj: FrankenSolar

 

Tento přístup kombinuje několik klíčových komponentů 5 v 1: fotovoltaický měnič 5-25 kW, DC nabíječku pro elektromobily 25kW, bateriový řadič, bateriové úložiště a systém pro správu energie. Co to znamená? Máte možnost nejen snížit vaše náklady na energie, ale také přispět k ochraně životního prostředí. Sestava lze doplnit i o AC nabíječku 7/11/22 kW a EPS box s možností připojení diesel agregátu.

Jedním ze zajímavých aspektů tohoto systému je jeho schopnost obousměrného toku energií. Tato funkce umožňuje, aby uložená energie nebyla použita pouze pro jízdu v elektromobilu, ale i zpětně pro napájení spotřebičů. Takový přístup přináší větší flexibilitu a efektivitu ve využívání energie.

Co se týče bezpečnosti, nejnovější technologie baterií s vícestupňovou ochranou zajišťuje, že energie je ukládána bezpečně a efektivně. Díky flexibilnímu rozsahu kapacity lze systém přizpůsobit potřebám jak malých domácností, tak i větších podniků. Kapacita úložiště může být od 5 do 1440kWh

Systém má také velice povedený design a výhodu, že se jednotlivé komponenty skládají do sebe bez používání kabelů. Za zmínku stojí určitě i to, že systém prošel na poprvé testy EG.D a je tak v seznamu doporučených zařízení pro český trh. Systém má asymetrickou výrobu energie a díky vstupní ochraně IP66 je možné ho instalovat i ve venkovním prostředí při teplotách -20-50°C. Velkou výhodou pro instalační firmy je rychlost instalace do 15 minut a nastavení pomocí aplikace do 5 minut.

Hybridní systém SIGENSTOR 5 v 1 od výrobce Sigenergy Technology Co,. Ltd bude v ČR a na Slovensku distribuován společností Frankensolar Eastern Europe s.r.o.

Spojením inovace, efektivity, designu a bezpečnosti představuje tento systém nový krok vpřed v oblasti domácího ukládání energie.

Ačkoliv je systém na špici současných technologických řešení, tak jeho cena je nastavena pro uživatele velmi příznivě.

Pro více informací o tomto řešení navštivte osobně stánek č.809, v hale 8 na výstavě Solar Praha, která se koná v termínu 15-17.2.2024 v Praze – Letňany, nebo webové stránky společnosti: www.frankensolar.eu

Více v níže uvedeném videu: