Navštivte GoodWe na veletrhu INTERSOLAR EUROPE 2023

Tým GoodWe se podělí o nejnovější novinky v oblasti vývoje fotovoltaických technologií na letošním veletrhu Intersolar! Navštivte náš stánek B4.210 a seznamte se s nejmodernějšími fotovoltaickými technologiemi, včetně inovací v oblasti hybridních střídačů a skladování energie, novinkami v portfoliu a komplexními řešeními, která pohánějí dynamický solární trh.

Zdroj: GoodWe

 Představíme zde novinky všech tří odvětví:

  • Eco Smart Home – naše komplexní a flexibilní sada pokročilých spotřebičů pro domácí aplikace, včetně nejmodernějších hybridních střídačů, vysokonapěťových úložišť energie a nabíječek elektrických vozidel.
  • Eco Smart Commercial – je nová řada komerčních zařízení GoodWe, včetně stringových střídačů, hybridních střídačů, bateriových systémů skladování energie a mnoho dalšího.
  • Nové síťové střídače a trafostanice  pro FV farmy.

Navštivte náš stánek B4.210, kde se dozvíte více o programu GoodWe PLUS+, který je určen instalačním fotovoltaickým firmám. Program sdružuje nejlépe vyškolené a zkušené instalatéry, kteří instalují naše zařízení. Během veletrhu Intersolar oznámíme druhé vydání programu, jenž poskytne ještě více výhod, ke kterým patří také: prodloužené záruky, bonusové body a vylepšení stavu!

Těšíme se na Vaší návštěvu příští týden na stánku B4.210 v Mnichově!