LONGi znovu získala nejvyšší status AAA za stabilitu a bankovatelnost panelů

Společnost LONGi, přední světová společnost vyrábějící fotovoltaické technologie, na konci října oznámila, že znovu získala nejvyšší rating AAA bankovatelnosti ve zprávě PV-Tech’s PV ModuleTech Bankability za třetí kvartál roku 2023.

Zdroj: LONGi

Reference stability

Rating kategorie AAA je uznáním a potvrzením celkové síly společnosti LONGi v rámci odvětví solární energetiky. Tohoto hodnocení PV-Tech’s PV ModuleTech Bankability společnost LONGi dosáhla již po patnácté v řadě, což podtrhuje její vynikající výsledky ve výrobě vysoce kvalitních fotovoltaických produktů a služeb v kombinaci s finanční silou a stabilitou.

Výrobci jsou v každém vydání zprávy PV-Tech’s PV ModuleTech Bankability podrobně analyzováni a srovnáváni na základě relativně silných stránek každého z nich z hlediska výrobního (hodnotový řetězec, výroba, profil globálních dodávek panelů, kapitálové výdaje a výdaje na výzkum a vývoj) a finančního (cash-flow, zadlužení, ocenění, ziskovost a obrat).

Důraz na inovace

Jako světový lídr v oblasti solárních technologií se společnost LONGi v průběhu let soustředila na hodnotu pro zákazníka a neustále snižovala celkové náklady na výrobu solární energie (LCOE) prostřednictvím výzkumu a vývoje a inovací. Nedávno inovovala značku svých produktů Hi-MO X6, kde zdůrazňuje svůj závazek zlepšovat uživatelské zkušenosti po celém světě.

Výrobek je založen na technologii vysoce účinných článků typu HPBC, které mají konstrukci bez přední přípojnice (tj. Busbar). Díky tomu tato technologie maximalizuje výrobu solární energie, snižuje optické ztráty a zvyšuje účinnost konverze.

Standardní verze článku HPBC dosahuje účinnosti ve výši 25,5 %, zatímco účinnost článku HPBC+ přesahuje účinnost 25,8 %. Panel osazený špičkovou technologii článků Hi-MO X6 vykazuje o 6-10 % vyšší výkon při výrobě energie než tradiční panely.

S maximální účinností 23,3 % stanoví panely řady Hi-MO X6 nové hodnotové měřítko pro globální distribuovaný trh fotovoltaických panelů.

O společnosti LONGi

Společnost LONGi byla založena v roce 2000 a je odhodlána stát se přední světovou společností v oblasti solárních technologií. Společnost se zaměřuje na tvorbu hodnot orientovaných na zákazníka a na transformaci energetiky ve světě.

V rámci svého poslání „vytvářet to nejlepší pomocí solární energie pro budování zeleného světa“ se společnost LONGi zaměřuje na technologické inovace. Společnost působí v pěti částech hodnotového řetězce, které zahrnují monokřemíkové destičky, články a panely, komerční a průmyslová distribuovaná solární řešení, řešení pro zelenou energii a vodíková zařízení.

Další informace o společnosti najdete na jejím webu: www.longi.com.