Co je to Virtuální Solární Show (VSS)?

VSS představuje dvoudenní konferenci, kde můžete s předními technologickými experty a lídry solárního průmyslu diskutovat aktuální trendy ve fotovoltaice, akumulaci energie a decentrální energetice. Během VSS ve dnech 16. – 17. června bude možná LIVE 3D prohlídka stánku, seznámení s nejnovějšími inovacemi produktů a možnost přímých diskuzí s experty a zástupci managementu SolarEdge.

Zdroj: SolarEdge

Zdroj: SolarEdge

 

Ve virtuálním stánku společnost SolarEdge představí posílené portfolio produktů pro rezidenční instalace, inovované produkty Smart energy pro chytré řízení energie a také rozšířené portfolio produktů pro komerční fotovoltaické systémy. K nově představeným produktům SolarEdge bude patřit:

 

 

  • Řada vysoce výkonných černých panelů:rozšířená nabídka smart černých panelů, které jsou již vybaveny výkonovými optimizéry.  Nová řada černých panelů o nominálním výkonu 355/360W v kombinaci se střídači SolarEdge poskytuje komplexní nabídku fotovoltaických řešení od jednoho dodavatele. Její výhodou je rychlejší instalace, snadné objednávání a lepší produktové garance než kdykoliv předtím.

 

  • Rozšířená kompatibilita střídačů StorEdge:StorEdge zařízení nyní umožňuje rozšířenou bateriovou kompatibilitu, včetně baterií BYD B-Box LV (modely 3.5, 7, 10.5 a 14) a širší výkonovou paletu baterií LG Chem RESU 48V (rozšířenou z původních modelů 6.5 a 10 o nové modely 3.3 a 13). 

 

 

  • Nové funkce programu Designer: nový formát výsledné zprávy projektu, který lze vytvořit pomocí nástroje Designer, nyní nabízí působivou a přesvědčivou nabídku pro zákazníka v rámci jakéhokoliv FV projektu. Nový report zahrnuje pokročilé funkce, jako je vylepšené 3D zobrazení, rozšířené výsledky simulace, aktualizované informace o spotřebě pro systémy StorEdge, interaktivní a zjednodušený energetický graf, editovatelný kusovník a nové parametry simulace.   

 

Další informace o produktech a fotografie naleznete na výše uvedených odkazech.

 

Program VSS je ke stažení jako PDF soubor.

 

Tímto si dovolujeme pozvat všechny zájemce o VSS na náš event s tím, že registrace probíhá online na tomto odkazu: https://solared.ge/v-show.