Pozvánka na Valnou hromadu CAFT

Zdroj: CAFT

Zdroj: CAFT

 

Vážení členové CAFT a příznivci fotovoltaiky,

 

rádi bychom Vás jménem představenstva Cechu Akumulace a FotovolTaiky (CAFT) pozvali na valnou hromadu, která se bude konat dne 12. března 2020.Vzhledem k nárůstu členské základny CAFT a přizvání i potenciálních nových členů jsme museli přehodnotit již standardní jihlavskou formu valné hromady a rozhodli se ji letos uskutečnit v Praze, kde nám poskytla zdarma větší prostory Pražská Energetika.

 

Tento rok jsme také změnili formát celé události. Kromě výsledků hospodaření, úspěchů na poli legislativy a připojování fotovoltaických elektráren v České republice v roce 2019 se dozvíte o plánech práce a aktivit cechu na rok 2020 a můžete si vyslechnout přednášky Pavla Douchy (Doucha Šikola advokáti) na téma Obchodní modely prodeje vyrobené energie v současné a budoucí legislativě či Štěpána Chalupy z Komory OZE v rámci prezentace Národního energeticko-klimatického plánu, modernizačního fondu a přípravě dotačních programů po roce 2021.

 

Vzhledem k sílící pozici CAFT a Komory OZE při určování agendy a nastavování legislativy na poli obnovitelných zdrojů věřím, že valná hromada a informace na ní prezentované budou velkým přínosem i pro Vaši společnost.

 

Valná hromada začne tentokrát ve 13.00 a bude pokračovat do 18.00 hodin prezentací partnerů CAFT, které přinesou přehled o novinkách od dodavatelů pro letošní rok na trhu s fotovoltaikou a akumulací.

 

 

Poté bychom Vás rádi pozvali na neformální posezení ve večerních hodinách, kde můžeme dále diskutovat problematiku české legislativy, či vývoje trhu v dalších letech.

 

Celý program valné hromady naleznete ZDE a odkaz na večerní posezení s možností ubytování ZDE.

 

 

Děkujeme a budeme se těšit na Vaši účast.

 

 

Představenstvo CAFT

CAFT je profesním cechem profesionálů ve fotovoltaice v České republice