Společnost Fronius představí inovace pro energetickou soběstačnost

Ve dnech 11. až 13. května představí společnost Fronius na třech veletržních stáncích o celkové ploše 668 m² na veletrhu Intersolar Europe – a poprvé také na Power2Drive Europe – skutečnou udržitelnost. K vidění budou inovativní výrobky a řešení z oblasti bydlení, komerce a mobility, a také digitální nástroje.

Zdroj: Fronius

Zacíleno na energetickou udržitelnost

„O udržitelnosti se hodně mluví. My skutečnou udržitelnost ukážeme. Projevuje se v našich výrobcích a řešeních, které produkujeme v srdci Evropy a jejichž životní cyklus je založený na udržitelnosti, stejně jako na našich dlouhodobých a udržitelných partnerstvích,“ vysvětluje hrdě Martin Hackl, Global Director obchodní jednotky Solar Energy, Fronius International GmbH.

„Již 30 let ve všech výrobcích a řešeních, které vyvíjíme, zohledňujeme blaho budoucích generací a podle toho také zodpovědně hospodaříme,“  dodává Hackl.

Energetická řešení pro všechny

K vidění bude mimo jiné oblíbený hybridní střídač Fronius GEN24 Plus. Ten nabízí nejen řešení související s fotovoltaikou, akumulátory, nouzovým napájením, teplem a e-mobilitou, ale je také držitelem celosvětově prvního hodnocení ekobilance potvrzeného nezávislou institucí1.

Fronius Tauro prokáže vynikající analýzu životního cyklu už na veletrhu Intersolar. Tento projektový střídač nabízí maximální flexibilitu v designu systému, a to při minimálních celkových provozních nákladech. Dvoustěnný plášť střídače a aktivní chlazení umožňují dosahovat plného výkonu a maximálních výnosů ať už na přímém slunečním svitu, nebo v extrémním horku. Fronius Tauro se navíc vyznačuje rychlou instalací i údržbou a navíc boduje nejrychlejším servisem na trhu. O tom se můžete přesvědčit v živé ukázce.

Digitální nástroje jsou zárukou naprosté spokojenosti

Na veletrhu Intersolar Europe společnost Fronius předvede, že své zákazníky podporuje od plánování přes monitorování až po servis.

Digitální nástroje jako Solar.creator a Repowering Tool, Solar.web, Solar.start a Solar.SOS jsou zárukou naprosté spokojenosti. Poprvé bude také představen nový nástroj pro správu celých flotil fotovoltaických systémů.

Řešení mobility na vzestupu

Společnost Fronius bude poprvé prezentovat systém EMIL. Jedná se o inteligentní řešení pro správu nabíjení flotil elektromobilů, které bylo vyvinuto pro firemní zákazníky. Napájení vozidel je inteligentní a uživatelsky přívětivé a je individuálně přizpůsobeno celopodnikové spotřebě energie.

Pokud jde o fotovoltaiku a mobilitu, nesmí chybět ani Fronius Wattpilot. Wattpilot se objeví na veletrhu Intersolar Europe i Power2Drive s cílem představit celé spektrum možností. Středem pozornosti jsou e-mobilita a kombinace s fotovoltaikou, zejména nákladově efektivní a udržitelné nabíjení přebytečnou FV energií. A právě před zahájením veletrhu Intersolar přichází Wattpilot s dalšími novými funkcemi.

K 30. výročí založení obchodní jednotky Solar Energy se připojuje také 20 let odborných zkušeností s využitím vodíku. Nedávno byl v hornorakouském Steinhausu úspěšně uveden do provozu druhý Solhub² ve vlastnictví společnosti Fronius. V době konání veletrhu Intersolar již bude aktivní také první zákaznický systém Solhub. Na veletrhu bude Fronius Solhub samozřejmě také k vidění.

Společnost Fronius se těší na vaši návštěvu na veletrhu Intersolar Europe 2022: hala 4, stánek B4.310 a B4.410, a na veletrhu Power2Drive Europe: hala 6, stánek B6.118.