Krannich Solar: Zveme vás do Brna na grilovačku!

V Krannichu jsme si řekli, že pro vás chceme připravit něco vyjimečného! Aktuálně probíhá roadshow se značkou Solinteg, která začala v jejich brněnských laboratořích – a my ji v Brně také ukončíme, grilovačkou u nás na firmě.

 

 

 

KDY A KDE?

Tímto bychom vás rádi pozvali na akci Solinteg Day, která se uskuteční 30.5.2024 od 11:00 hodin před skladem Krannich Solar v Brně.

Jedná se o neformální setkání, kde si společně dáme dobré jídlo a pití a můžeme se pobavit i o vašich potřebách a nadcházejících projektech.

Na místě se můžete těšit na setkání s našimi techniky a zástupci značky Solinteg, ale také na chlazené pití a pořádný kus masa k tomu!

Na co se můžete těšit?

– 💁‍♂️Na naše techniky, kteří bývají většinu času rozjetí na instalacích a tím pádem je složité se s nimi potkat. Na grilovačce ovšem budou jen pro vás.

– 💡Na prezentaci od společnosti Solinteg, na které vám její představitelé ukáží reálné produkty a budete mít možnost probrat veškeré důležité poznatky. Navíc vás čeká i příjemné překvapení.

– 🥩Na skvělé jídlo, které vykouzlí úsměv na tváři každému. Hlavně se můžete těšit na pečené selátko.

– 🍺Na lahodné pití, které v teplých skoroletních dnech prostě bodne (pivo, víno, sekt a bude samozřejmě i nealko).

>> REGISTROVAT SE << 

POZOR: Registrace je platná pouze pro 1 osobu, pokud tedy chcete přijít i s kolegy, prosíme o registraci každého zvlášť.

Pro účastníky grilovačky máme ve spolupráci se společností Solinteg připravený velmi pěkný dárek. Ale o tom zase až příště 🙂

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ:

Pro zákazníky, kteří na akci přijedou, jsme domluvili slevu na ubytování v okolí – Hotel Belcredi a Penzion u Libušky.