Solarity má nového obchodního zástupce pro Česko a Slovensko

Společnost Solarity s. r. o. rozšiřuje svůj obchodní tým o Tzanka Borissova, který bude mít na pozici obchodního zástupce na starosti zákazníky v České republice a na Slovensku.

Zdroj: Solarity

 

Zkušenosti, empatie a podpora pro zákazníky 

Tzanko přichází do Solarity s motivací podílet se na dlouhodobém růstu společnosti na trzích ve střední a východní Evropě. Přitom není v oboru žádný nováček. Nabízí zákazníkům 5 let zkušeností z oblasti řídících systémů pro alternativní zdroje energie a řešení inteligentních budov, jak na distribuční, tak i projektové bázi.

Se silným zaměřením na konzultativní jednání a skutečné potřeby klientů věří, že může zaručit dlouhodobý růst partnerů. “Empatie a podpora při řešení různých těžkostí či výzev, postavené na základě kvalitních vztahů, je podle mě nutný základ pro podnikání na dnešním trhu fotovoltaiky,” dodává Tzanko.

 O společnosti:

Solarity je distributorem fotovoltaických systémů a nabízí kompletní sortiment on-grid a off-grid řešení včetně modulů, střídačů, montážních systémů, ESS řešení a příslušenství profesionálům z oblasti fotovoltaiky zejména v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Mezinárodní tým Solarity má více než 10 let zkušeností se solárním byznysem a sídlí v Praze, Budapešti, Varšavě, Kyjevě, Ammánu a otevřeli i pobočku se skladem v Maroku. Od svého založení společnost obsloužila tisíce B2B zákazníků více než 30 zemích světa a dodala přes 700 MW fotovoltaického materiálu.