Aktuálně: Poslední 2 volná místa pro stánky na největší odborné výstavě v oblasti moderní energetiky

Od roku 2015 je Smart Energy Forum  největším odbornou konferencí a výstavou v Česku zaměřenou na fotovoltaiku, akumulaci energie, decentrální energetiku a čistou mobilitu. Díky velkému zájmu zbývají na výstavě poslední  volná místa na stánek pro vystavovatele. Smart Energy Forum letos proběhne v Kongresovém centru O2 Universum v Praze ve dnech 18. až 19. října 2022.


Efektivní oslovení zákazníků

Až 300 000 potenciálních zákazníků o řešení pro fotovoltaiku a akumulaci energie můžete oslovit díky spojení reklamní kampaně na portálech  www.solarninovinky.czwww.smartenergyforum.cz a prezentaci ve formě stánku na doprovodné výstavě Smart Energy Forum.

Na Smart Energy Forum se pravidelně prezentují firmy z řad instalačních FV společnosti či distribučních společností, které nabízejí řešení v oblasti nových fotovoltaických či bateriových systémů. Letos se na výstavu již přihlásilo více než 20 firem.

V roce 2021 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci Smart Energy Forum zúčastnilo více než 230 profesionálů z České a Slovenské republiky. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 1300 návštěvníků.

Poslední volné stánky

Na výstavě Smart Energy Forum v současnosti zbývají poslední  volná místa na stánky.

V případě rezervace stánků v termínu do 30. května 2020 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– slevu na registrační poplatek
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz.

Jak se registrovat?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora Smart Energy Forum:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz