Smart Energy Forum: Poslední volná místa pro stánky na výstavě

Od roku 2015 je Smart Energy Forum  největším odbornou konferencí a výstavou v Česku zaměřenou na fotovoltaiku, akumulaci energie, decentrální energetiku a čistou mobilitu. Díky velkému zájmu zbývají na výstavě poslední 3 volná místa na stánek pro vystavovatele. Smart Energy Forum letos proběhne v Kongresovém centru Hotelu Artemis v Praze dne 26. listopadu 2020.

Zdroj: Smart Energy Forum

Zdroj: Smart Energy Forum

Efektivní oslovení zákazníků

Až 300 000 potenciálních zákazníků o řešení pro fotovoltaiku a akumulaci energie můžete oslovit díky spojení reklamní kampaně na portálech  www.solarninovinky.czwww.smartenergyforum.cz a prezentaci ve formě stánku na doprovodné výstavě Smart Energy Forum.

Na Smart Energy Forum se pravidelně prezentují firmy z řad instalačních FV společnosti či distribučních společností, které nabízejí řešení v oblasti nových fotovoltaických či bateriových systémů. Letos se na výstavu již přihlásilo více než 15 firem.

V roce 2019 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci Smart Energy Forum zúčastnilo více než 380 profesionálů z České a Slovenské republiky. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 900 návštěvníků.

Poslední volné stánky

Na výstavě Smart Energy Forum v současnosti zbývají poslední 3 volná místa na stánky.

V případě rezervace stánků v termínu do 30. srpna 2020 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– slevu na registrační poplatek
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz.

Jak se registrovat?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora Smart Energy Forum:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz