Smart Energy Forum: Poslední volné stánky na největší fotovoltaické výstavě v Česku

Na počátku února se přihlásilo již více než 50 firem, které budou letos vystavovat na odborné výstavě zaměřené na fotovoltaiku a moderní energetiku  Smart Energy Forum (SEF), která v roce 2023 proběhne ve dnech 17.-18. října v Praze v komplexu O2 Univerzum. „Výstava je již z více než 90 procent vyprodaná, k dispozici je posledních několik volných míst na stánky z celkové rozlohy 5500 m2 ,“ říká Jaroslav Dorda, hlavní organizátor SEF.

Zdroj: Smart Energy Forum

Navýšení prostorů na výstavu

V roce 2022 výstava Smart Energy Forum proběhla poprvé v moderních prostorách kongresového centra O2 universum v Praze. Tehdy se výstavy zúčastnilo 41 vystavovatelů z ČR a dalších zemích, kde na ploše 2200 m2  představili fotovoltaické panely, baterie, střídače, regulátory, tepelná čerpadla a další řešení pro energetickou soběstačnost.

V říjnu 2022 na výstavu dorazilo více než 3300 návštěvníků z řad zájemců o investice do FVE, akumulace, zelené mobility. „Výstava byla zcela vyprodána a mnohé zájemce z řad vystavovatelů jsme nemohli plně uspokojit, i když jsme navýšili původní výstavní plochu z 1500 m2 až na 2200 m2,“ dodává Dorda, který výstavu SEF od roku 2015 organizuje.

V roce 2023 se výstava Smart Energy Forum rozšíří na celé přízemí o ploše 5500 m2 s tím, že doprovodná konference a workshopy proběhnou na 1. patře v O2 universum. Nově bude po celou dobu konání výstavy otevřená restaurace s kapacitou 220 míst, kde návštěvníci výstavy budou mít zajištěný bohatý catering či možnost relaxace a networkingu.

Velký zájem mezi vystavovateli

„V  prosinci 2022  jsme spustili předprodej výstavní plochy na stánky přednostně pro vystavovatele z roku 2022.  Rekordní boom fotovoltaiky v Česku, kdy se očekává až 1 000 MWp nových instalací, se odrazil v extrémním zájmu o výstavu v posledních dnech. Aktuálně je k dispozici pro vystavovatele několik posledních volných ploch na stánky,“ zdarazňuje  Jaroslav Dorda, hlavní organizátor výstavy Smart Energy Forum

„Naším záměrem je v roce 2023 dostat na výstavu Smart Energy Forum více než 5000 návštěvníků z řad vážných zájemců o fotovoltaiku a řešení pro energetickou soběstačnost. Celou online kampaň podporujeme také na odborném portálu www.solarninovinky.cz, kde vystavovatele od nás získají výraznou marketingovou podporu. Cílem je formou online a offline kampaně oslovit více než 500 000 zájemců o fotovoltaické elektrárny v Česku a na Slovensku,“ upřesňuje Dorda.

Zájemci o stánky na expo Smart Energy Forum se mohou seznámit s nabídkou posledních volných stánků a dalšími možnostmi partnerské spolupráce v rámci doprovodné konference a workshopů.

Zde jsou kontaktní údaje na organizátora eventu:

Ing. Jaroslav Dorda
Email: info@solarninovinky.cz
Mobil: 737 249 737
www.smartenergyforum.cz