Silné premiéry společnosti SOFAR na veletrhu Intersolar v Mnichově

Blíží se největší a nejdůležitější událost pro celý sektor obnovitelných zdrojů energie. Řeč je samozřejmě o veletrhu Intersolar, který se každoročně koná v německém městě Mnichov. Tato akce je nezbytnou součástí programu pro všechny, kteří v oboru OZE něco znamenají a chtějí znamenat. Proto byla účast společnosti SOFAR samozřejmostí. Letošní stánek bude jedním z největších v historii společnosti.

Zdroj: SOFAR

Veletrh Intersolar je pro nás povinnou zastávkou na celé trase evropských akcí,“ říká Allen Cao, ředitel společnosti SOFAR Europe.

„Bez účasti na Intersolaru nemůžeme mluvit o seriózní přítomnosti na trhu s obnovitelnými zdroji energie. Každý, kdo chce být v tomto odvětví považován za důležitého, zde prostě musí být,“ dodává Allen Cao.

V souvislosti s nadcházející akcí je rok 2023 pro společnost SOFAR výjimečný. Jednak společnost avizuje, že na Intersolaru bude mít řadu premiér, tj. budou zde představena nová, mimořádně důležitá řešení pro různé zákazníky z fotovoltaického sektoru. Zároveň je to zvláštní rok, neboť se blíží 10. výročí vzniku společnosti SOFAR.

„Intersolar bude pro SOFAR v mnoha ohledech rekordní. Náš stánek bude mít téměř 400 m2, chystáme několik novinek včetně nových produktů zaměřených jak na rezidenční, tak na komerční a průmyslový sektor. Těší nás silný růst odvětví obnovitelných zdrojů a velká očekávání našich partnerů ohledně veletrhu Intersolar 2023“, upřesňuje Ljubomir Gavrilovic, vedoucí marketingu pro Evropu ve společnosti SOFAR.

Posledních 10 let bylo pro společnost SOFAR (dříve SOFARSOLAR) ve skutečnosti obdobím mimořádně intenzivního rozvoje na mnoha trzích po celém světě, budováním produktového portfolia a získáváním důvěry zákazníků ve značku. Je to také doba, kdy společnost díky svému jasně definovanému poslání, vizi a hodnotám získává mezinárodní uznání.

Společnost SOFAR by takových výsledků jistě nedosáhla bez uznání a důvěry, které se těší mezi instalatéry a distributory po celém světě.

„Všechny aktivity, které plánujeme, mají jediný cíl – chceme být co nejblíže potřebám koncového zákazníka, tj. uživatele našich řešení, pro kterého jsou výrobky nabízené společností SOFAR součástí ekologického a úsporného životního stylu,“ dodává Gavrilovič.

Proto se společnost rozhodla dále rozvíjet své portfolio směrem k řešením ještě lépe vyhovujícím potřebám různých zákazníků fotovoltaického trhu. Jednou z novinek na veletrhu Intersolar bude nejnovější vlajková loď SOFAR PowerMaster, optimalizované řešení pro průmyslové instalace skladování energie, která představuje špičkové integrované řešení vybavené nejmodernějšími technologiemi.

Jako bezpečné, spolehlivé a udržitelné řešení pro odolnost sítě v náročných tržních podmínkách je PowerMaster kombinací inovativního hybridního systému chlazení vzduchem a kapalinou, bezpečnostních systémů 3+2, modulární konstrukce, nižšího LCOS a inteligentního řízení.

„Zveme všechny instalační firmy a partnery z průmyslu, aby navštívili náš stánek B3.450 a dozvěděli se více o technických přednostech našich nových výrobků. Ujišťuji vás, že se bude jednat o skutečně inovativní řešení pro celý trh s fotovoltaikou,“ říká Allen Ceo.

O společnosti SOFAR

Společnost SOFAR je předním světovým dodavatelem fotovoltaických systémů a řešení pro ukládání energie a zavázala se být lídrem v oblasti digitálních energetických řešení s komplexním portfoliem, které zahrnuje fotovoltaické střídače, hybridní střídače, bateriové systémy pro ukládání energie, centrální úložiště energie a inteligentní řešení pro správu energie pro rezidenční, průmyslové a komunální aplikace.

Od roku 2021 se společnost SOFAR zařadila mezi TOP5 globálních dodavatelů hybridních střídačů, zřídila globální síť výzkumu a vývoje se třemi výzkumnými a vývojovými centry a dvěma výrobními základnami.

V roce 2022 dosáhla roční výrobní kapacita společnosti SOFAR 10 GW pro fotovoltaické a akumulační střídače a 1 GWh pro baterie. Do konce roku 2022 dodala společnost SOFAR více než 18 GW střídačů do více než 100 zemí a regionů po celém světě.

Více informací: https://www.sofarsolar.com/.