Qn-SOLAR Global Tour: dosažené milníky a navázaná partnerství v Pákistánu, Japonsku, Itálii a Číně

Společnost Qn-SOLAR nedávno dosáhla významných milníků během svého globálního turné a zanechala velmi dobrý dojem na trzích jako je Pákistán, Japonsko, Itálie a Čína. Společnost Qn-SOLAR dosáhla pozoruhodného úspěchu na různých výstavách, získala dvě oborová ocenění a podepsala strategické partnerství s TÜV Rheinland.

Zdroj: QN Solar

Na konci února se konal veletrh SOLAR PAKISTAN 2024 a byl v centru pozornosti na výstavišti Expo Centre Lahore v Pákistánu. Pákistán má díky svým bohatým solárním zdrojům jedinečné předpoklady pro robustní výrobu fotovoltaické energie.

Díky poskytování vysoce kvalitních fotovoltaických modulů a účinných řešení tato iniciativa nejen ukázala potenciál Pákistánu v oblasti obnovitelných zdrojů energie, ale také vnesla nový impuls do globálních iniciativ v oblasti zelené energie a obnovitelných zdrojů energie.

Výstava KEY ENERGY 2024, která se konala od 28. února do 1. března v italském výstavním centru RIMINI EXPO CENTER, zdůraznila významné postavení Itálie na evropském fotovoltaickém trhu a její strategický význam pro společnost Qn-SOLAR. Itálie zaznamenala impozantní 111% meziroční nárůst instalovaného fotovoltaického výkonu, který v roce 2023 dosáhl 5,2 GW.

Společnost Qn-SOLAR, která má na italském trhu dobrou pověst, během výstavy představila řadu vysoce účinných fotovoltaických modulů typu N a P. Tím nejen rozšířila svou přítomnost na mezinárodním trhu, ale také navázala cenné kontakty se zákazníky a partnery po celém světě.

18. ročník výstavy PV EXPO TOKYO se konal od 28. února do 1. března na výstavišti Tokyo Big Sight. V roce 2023 přesáhl instalovaný výkon fotovoltaických zařízení v Japonsku 5,2 GW. Japonsko nadále zaujímá vedoucí postavení v instalovaném výkonu fotovoltaických instalací na světě.

Společnost Qn-SOLAR si uvědomuje, že Japonsko disponuje bohatými zdroji na moři a má obrovský prostor pro rozvoj oceánské fotovoltaiky, a proto představila rozmanitou řadu fotovoltaických produktů pro různé scénáře použití, zejména pro pro plovoucí fotovoltaiku.. Na výstavě bylo zejména podepsáno memorandum o spolupráci mezi společnostmi Qn-SOLAR a TÜV Rheinland, které posiluje spolupráci v oblasti udržitelného rozvoje se zaměřením na zlepšování standardů kvality, bezpečnosti a výkonnosti fotovoltaických výrobků a systémů.

Výstava China(Jinan) Expo se konala od 29. února do 2. března v čínském městě Šan-tung. Vystavené produkty společnosti Qn-SOLAR zde získaly dvě ocenění, což poukazuje na jejich výjimečný výkon ve fotovoltaickém průmyslu. Tato ocenění jsou důkazem důvěry, kterou zákazníci a partneři vkládají do společnosti Qn-SOLAR.

Společnost Qn-SOLAR je i nadále hluboce odhodlána rozvíjet globální trh s fotovoltaickými panely a neustále optimalizuje a modernizuje své produkty, aby vyhověla měnícím se potřebám globálních zákazníků. Cílem společnosti je podporovat zákazníky při dosahování jejich cílů v oblasti zelené energie a posilovat globální přechod na obnovitelné zdroje energie prostřednictvím efektivní čisté elektřiny.