Pozvánka: Technické školení SolarEdge pro komerční FV elektrárny

Doba nedostupnosti skončila! V následujích týdnech a měsících obdrží naši partneři dostatečná množství produktů pro komerční fotovoltaické elektrárny. Nejvyšší výroba a nejrychlejší návratnost, unikátní bezpečnostní funkce, komponenty od Tier1 výrobců a nejdelší záruka v oboru, nižší náklady na provoz a údržbu, skvělý program pro navrhování Designer – to jsou jen některé z atributů, proč SolarEdge doslova drtí konkurenci. Spolu s chystaným novým softwarem pro monitoring, řízení elektráren a síťové služby se bude jednat o další revoluci ve fotovoltaickém průmyslu.

Zdroj: SolarEdge

Enormní zájem o technologii SolarEdge s sebou ale nese i celou řadu otázek při projektování, instalaci, spouštění elektrárny a řešení problémů na místě. Školení bude zaměřeno na praktické otázky při projektování a zejména realizaci komečních FVE, upozorní na typické chyby instalátorů a poskytne tipy a triky pro řešení potíží a jak pracovat se servisem SolarEdge. Součástí bude i krátké shrnutí produktových novinek po Intersolaru, na který vás srdečné zveme (stánek B4.110).

Program školení:

Školení určené pro realizátory komerčních fotovoltaických elektráren.    

  • SolarEdge – produktové novinky Intersolar 2023 (krátce)
  • SolarEdge –  produkty pro komerční FV elektrárny a základy projektových pravidel
  • Instalace – optimizéry a měniče, instalace a konfigurace synergických jednotek, elektroměr
  • Tipy a triky před spuštěním, spuštění pomocí SetApp, PQ regulace
  • Řešení potíží na místě, kontakt s tech supportem, servisní případy, kompenzace, aktuální problémy se Synergickými jednotkami a řešení

Diskuse a dotazy (Q&A)

Zaregistrujte se již nyní na prezentaci a školení, které se uskuteční 27. června 2023 v Brně (Hotel Maximus Resort). Bohužel automatický e-mail o potvrzení registrace z registračního portálu (zkontrolujte spam složku) neznamená, že je místo v termínu potvrzeno (bohužel systém nelze jednoduše nastavit, registrace je first in, first served). Po vyhodnocení zájmu nabídneme případně další termíny, všem registrovaným v rámci maximální kapacity účast znovu potvrdíme. Limit je maximálně 3 lidi na firmu.

Registrační link: https://marketing.solaredge.com/cs/technical-training-solaredge

Těšíme se na Vás!

Tým SolarEdge