nanosun spolupracuje se společností SofarSolar

Zdroj: nanosun s.r.o.

Společnost nanosun s.r.o. se řadí mezi vedoucí distributory solárních komponent. Nabízí svým zákazníkům nejen kvalitní a prověřené produkty od předních světových výrobců, ale především vynikající zákaznickou péči.

Produkty SofarSolar nově v nabídce

nanosun s potěšením oznamuje rozšíření svého portfolio o produkty SofarSolar. Díky této nové spolupráci nabídne nanosun na evropskému trhu hybridní a stringové měniče SofarSolar spolu s rezidenčními bateriemi.

SofarSolar je předním světovým dodavatelem invertorů a bateriových úložných systémů. Cílem společnosti je plnit vedoucí roli na PV trhu prostřednictvím široké škály produktů nejvyšší kvality.

Aktuálně dostupné produkty v nanosun nabídce

Nabízíme 10kW hybridní střídač (s asymetrií) a 5 khW baterie jako balíček pro rezidenční použití. Pro komerční projekty máme 50kW stringové střídače a možnost spojení těchto dvou střídačů jako 100kW řešení.

Pro více informací navštivte Marketplace společnosti nanosun s.r.o. na webu:  https://marketplace.mynanosun.com/

Hlavní důvody pro SofarSolar

  • Od roku 2013 SofarSolar dodal více než 1 milion střídačů po celém světě. V rezidenční kategorii je již č.1 v Polsku a Itálii, a Top 3 v Evropě.
  • CATL (největší světový výrobce baterií)
  • investoval značné prostředky do SofarSolar a SofarSolar využívá ve svém bateriovém úložném systému články CATL. CATL se používá i v elektromobilech Tesla.
  • Výborná technická podpora – výměna reklamovaného zboží do 48 hodin.

 

Kde získat více informací?

Kontaktujte některého z našich Sales agentů pro konkrétní nabídku produktů. Nebojte se také požádat o další produkty SofarSolar, které zde nejsou uvedeny. Naším cílem je vyhovět vaším potřebám.

Spolupráci se SofarSolar shrnuje Karel Pařenica, CEO společnosti nanosun: „Jsme skutečně rádi, že můžeme pro zákazníky rozšířit naše portfolio o další kvalitní produkty od předního výrobce solárních komponent.“