Miliardový Raylyst Solar hledá technickou posilu

Neutuchající celosvětový zájem o fotovoltaiku nás staví před stále větší výzvy. Abychom je zvládli tak, jak si naši zákazníci i planeta zaslouží, potřebujeme rozšířit tým o technika/techničku servisní podpory. Věříme, že najdete smysl v naší misi stejně, jako my ve vás spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á elegantně zvládne každou situaci.

Zdroj: Raylyst

Raylyst Solar, seznamme se

Jsme velkoobchodník s několikamiliardovým ročním obratem a díky aktuální geopolitické situaci a evropské podpoře solárních elektráren neustále rosteme. Na trhu si držíme výsadní postavení jednoho ze dvou největších distributorů fotovoltaických řešení značky Huawei, sledujeme nejnovější technologické trendy a neustále rozšiřujeme nabídku o nejvýhodnější zboží pro naše partnery.

Už pět let přinášíme čistší energii a vytváříme udržitelnější budoucnost.

„Vize Raylyst je budovat svět, který je více v souladu s přírodou. Chceme nejen minimalizovat uhlíkovou stopu, ale také vzdělávat veřejnost a aktivně přispívat k ochraně životního prostředí,“ komentoval cíle firmy zakladatel Jan Kameníček.

Nezůstáváme jen u slov. Dlouhodobě finančně přispíváme na obnovu české fauny a flóry nadaci Ivana Dejmala. Se stejnou svědomitostí pečujeme i o naše zákazníky. Nabízíme komplexní podporu během celého procesu od projekce přes logistiku až po instalaci a následný servis. Osobní přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí.

Jak to u nás funguje?

Přestože každý kolega pochází z jiné části světa, skvěle si rozumíme a rádi se scházíme i mimo pracovní dobu. Mix češtiny, angličtiny, němčiny a italštiny tvoří v kanceláři příjemný šum, ve kterém si připadáme jako doma. Z kuchyňky neustále voní káva z nového kávovaru a různé druhy čajů. Nehrajeme si na dresscode, důležitý je u nás úsměv a slušné vychování.

Jednotlivá oddělení jsou skvěle provázaná, veškeré nejasnosti řešíme osobně a hned. Nebojíme se ani inovativních postupů – nápady na zlepšení od kteréhokoli zaměstnance si vedení vždy rádo vyslechne a ty dobré rychle uvede do praxe. Naše oddělení IT se systematicky věnuje digitalizaci a zjednodušení interních databází, všichni se podílíme na automatizaci práce a eliminujeme zbytečné pracovní úkony.

Potřebujeme právě vás!

Pokud sníte o práci, která bude mít pozitivní dopad na celou planetu, a rozumíte elektrotechnice, právě jste našli ideálního zaměstnavatele. Rádi vás uvítáme v našem týmu na pozici Technical Consultant.

Nemusíte se obávat blátem obalených bot z procházení staveb v terénu ani jednotvárné činnosti. Náplní vaší práce bude poskytovat technickou produktovou podporu našim obchodním zástupcům, vyřizovat reklamace, analyzovat produkty, ale také tvorba obsahu technické sekce pro zákazníky, poskytování podpory a školení pro klienty nebo komunikace s dodavateli ze zahraničí. To vše z pohodlí pražské kanceláře.

Potřebujeme proto, abyste nejen měl/a středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektro-technického směru, ale aby pro vás nebyl problém plynně komunikovat v angličtině. Ideální je úroveň B2/C1. Neobejdete se ani bez oprávnění dle vyhlášky č.50/1978 par. 5 nebo vyšší. Oceníme také znalost MS Office a praxi v oboru nebo na obdobné pozici – zkušenost v oblasti instalací fotovoltaických elektráren považujeme za velkou výhodu.

Víme, že spokojený zaměstnanec musí být za svou práci náležitě odměněn. Vyjma zajímavého finančního ohodnocení ke smlouvě na hlavní pracovní poměr automaticky dostanete služební notebook a telefon se zvýhodněním tarifem, který v případě zájmu umíme zajistit i pro vaše rodinné příslušníky.

Příjemným bonusem je plně hrazená Multisport karta a příspěvek na stravování. Odpočinout si můžete nejen během 25 dnů placené dovolené, s kolegy se uvolníte také na nejrůznějších firemních akcích a eventech.

Zaujali jsme vás? V tom případě nás neváhejte kontaktovat na adrese hr@raylyst.eu. Těšíme se na setkání.