Konstrukce Van Der Valk “podrží” všechny typy instalací

Univerzální konstrukční řešení pro jakoukoliv fotovoltaiku? Existuje. Ať plánujete elektrárnu na rovnou, šikmou, zaoblenou střechu nebo na pole, holandské montážní systémy od Van Der Valk obstojí. Klíčovým důvodem, proč po holandských konstrukcích sáhla i berlínská Tesla Gigafactory s 2740 ks panelů, je rychlost, s níž na konstrukci solární elektrárnu upevníte: na jeden panel stačí v průměru jen 3 minuty. Produkty holandské společnosti dodává v exkluzivním zastoupení český distributor SOLSOL. Pro klienty z řad instalačních firem má připraveny 10leté záruky s možností rozšíření i odborný dohled přímo od výrobce.

Zdroj: Van Der Valk | SOLSOL

„O spolupráci s Van Der Valk jsme usilovali dlouho, na základě referencí samotných výrobců panelů a optimizérů. Pomohl osobní kontakt, stejná firemní kultura i skladba našeho portfolia. Konstrukční systémy této značky jsou naprostá špička, není nutné profily jakkoliv upravovat, panely se na konstrukci jednoduše naklikají. Rozdíl v rychlosti instalace je oproti konkurenci propastný,“ říká Radek Orság, jednatel společnosti SOLSOL

Bezpečnost na prvním místě

Rychlost, s jakou díky “click systému” nasadíte fotovoltaické panely na jakoukoliv střechu, je úctyhodná, není přitom na úkor bezpečnosti.

Všechna Van Der Valk konstrukční řešení jsou vyvinuty podle nejnovějších Eurokódů, a proto splňují požadavky definované pro solární systémy bankami a pojišťovnami. Jako jedny z mála získaly i certifikaci napojení na zemnící soustavu.

Individuální řešení prověřená časem

Pro každý typ instalace nabízí výrobce individuální řešení a pestrou škálu doplňkových kitů. Do detailu promyšlená ochrana kabeláže i zábrany proti hnízdění ptáků jsou jen dva z desítek příkladů “Valk Kits”. Důkazem spolehlivosti jsou i vysoké desetileté záruky s možností rozšíření až na 25 let. 

„Klíčová je naprostá univerzálnosot profilů, Van Der Valk má za sebou projekty fotbalových stadiónů, hal i agrovoltaik. Konstrukce je možné instalovat na rovné, šikmé i oblé střechy, stejně jako na pole i výškové budovy, čímž vyhovují podmínkám NZÚ pro bytové domy,“ dodává Orság, jednatel společnosti SOLSOL

Pro více informací kontaktujte distributora SOLSOL na emailové adrese:  konstrukce@solsol.cz.