Jak efektivně oslovit více než 30 000 zájemců o chytrou fotovoltaiku a získat stánek na Smart Energy Forum?

Od roku 2015 je Smart Energy Forum  největším odbornou konferencí a výstavou v Česku zaměřenou na fotovoltaiku, akumulaci energie, decentrální energetiku a čistou mobilitu. Jak si letos s BONUSEM rezervovat stánek a získat další výhody?

Zdroj: Smart Energy Forum

Zdroj: Smart Energy Forum


Efektivní oslovení zákazníků

Díky spojení reklamní kampaně na www.solarninovinky.cz, www.smartenergyforum.cz a stánku na doprovodné výstavě Smart Energy Forum v Praze  mají zájemci z řad partnerů či vystavovatelů k dispozici unikátní příležitost efektivně oslovit firmy z řad instalačních FV společnosti nebo konečné zákazníky se zájmem o instalace nových fotovoltaických či bateriových systémů.

V roce 2019 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci Smart Energy Forum zúčastnilo více než 380 profesionálů z České a Slovenské republiky. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 900 návštěvníků.

Poslední volné stánky

Na výstavě Smart Energy Forum letos již přihlásilo či rezervovalo místo více než 12 vystavovatelů. Na výstavě zbývají poslední volná místa na stánky.

V případě rezervace stánků v termínu do 30. července 2020 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– slevu na registrační poplatek
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz.

Jak se registrovat?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora Smart Energy Forum:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz