Hybridní fotovoltaický střídač nejnovější generace od lídra trhu

Nová třetí generace hybridních systémů firmy Solax Power zaujme nejen moderním, nadčasovým designem, ale i výbornými, technickými vlastnostmi jako je 95 % asymetrie, nízká hlučnost, HV technologie. Výrobce navíc zákazníkům nabízí také 10 letou zárukou celého systému, včetně baterií.

Zdroj: Solax Power

Důraz na vývoj a výzkum

 

Firma Solax Power, od jejího založení v roce 2003, klade důraz na vývoj a výzkum. Celkem společnost zaměstnává 130 inženýrů a 200 vývojářů, kteří pracují ve výzkumném centru o rozloze 240 000 m2 v napojení na univerzitu Zhejiang, která je známá jako „Silicon Valley Asie“.

 

Solax Power v současnosti na trh dodává jedno nebo třífázové hybridní střídače (X1-/X3-Hybrid) ve výkonech od 3 do 10 kw, přičemž lze propojit klidně i 10 střídačů do výkonných, průmyslových aplikací. Střídače vlastní EPS funkci (Backup), takže vám nehrozí tzv. „Black-Out, ani když je výpadek v síti.

 

Abyste maximálně využili uloženou energii ze soláru do baterií, střídač má asymetrický výstup a umí dodávat energii přesně tam, kde Váš spotřebič zrovna běží. Redakce portálu www.solarninovinky.cz má k dispozici data testu, kde zátěž na jedné fázi byla 2 kw a na ostatních fází bez odběru, což Solax X3 – Hybrid 10.0 pokryl na 95 % z baterek a soláru.

 

Jednoduché demonstrační produktové video lze spustit na tomto odkazu: https://gbc-solino.cz/produkty/stridace-hybridni/solax-x1-x3-hybrid/

 

Nové baterie TRIPLE POWER

 

Pro snadnou instalaci a optimální chod systému, firma Solax vyvinula a odladila vlastní baterky TRIPLE POWER v ocelovém, úsporném chassis, které nabízí ve výkonových (krytu) řadách 4.5/6.3 kwh a nově 5.8 kwh v LIFEPO4 provedení, které tvoří ucelený systém pro maximální bezpečnost.

 

Zdroj: Solax Power

 

Chytrý management systému baterií TRIPLE POWER nedovolí vybití baterií ani přebití. Pokud systém není využitý, automaticky se přepne na Stand-by (IDLE) mode a sníží vlastní spotřebu na cca 35 wattů. Na vše lze snadno dohlížet přes internet nebo mobilní aplikací, která je napojena na Solax Cloud, kam střídač samostatně posílá svoje data.

 

Renomované ocenění

 

Německá poradenská společnost EuPD Research každoročně uděluje prestižní ocenění „Top Brand PV“ za kvalitu produktů ve fotovoltaickém průmyslu na základě průzkum mezi instalačními společnostmi v jednotlivých zemích. Společnost Solar Power ji získala již třikrát v řadě od roku 2018 v kategorii fotovoltaický střídač.

 

Zdroj: Solax Power

Zdroj: Solax Power

 

Udělení prestižního ocenění Top Brand PV v roce 2020 na trzích v Itálii a Austrálii jasně zdůrazňuje kvalitu střídačů a postavení společnosti SolaX Power na trhu. Díky vysoké kvalitě produktů Solax Power nikdy předtím nebyl jednodušší využívat smysluplně fotovoltaiku jako zelenou energii budoucnosti.

 

Distribucí střídačů a bateriových systémů v ČR a SR zajišťuje společnost GBC Solino s.r.o., která disponuje vlastním skladem v Olomouci.