Huawei získal prestižní ocenění pro domácí bateriový systém a chytrý regulátor spotřeby

Dva klíčové výrobky z produktové sady Huawei FusionSolar Residential Smart PV — SUN2000 Smart Energy Controller a LUNA 2000 Smart String Energy Storage System (ESS) — byly nedávno oceněny iF Design Awards 2021.

Zdroj: Huawei


Prestižní ocenění

Tato ocenění jsou důkazem celosvětového uznání kreativního a uživatelsky přívětivého designu společnosti Huawei, který v sobě spojuje funkčnost a emoce a propojuje technologie s přírodou. Po úspěchu aplikace FusionSolar App v roce 2020 se jedná o druhé ocenění iF Design Award udělené společnosti Huawei za inteligentní fotovoltaické řešení pro domácnosti.

Společnost Huawei se vždy řídila zásadami designu výrobků zaměřených na uživatele a inovace s cílem uspokojit potřeby zákazníků po celém světě.

Cenu iF Design Award pořádá od roku 1953 nejstarší německý institut průmyslového designu iF International Forum Design GmbH se sídlem v Hannoveru a stala se jednou ze tří nejprestižnějších cen za design na světě, která je známá také jako „Oscar za design“.

Svou pověst buduje na základě nezávislých, přísných a spolehlivých hlavních zásad. Cena iF Design Award je od roku 1953 mezinárodně uznávána jako symbol vynikajícího designu. Porota složená z téměř 60 světově uznávaných odborníků z více než 20 zemí vybírá na základě přísných kritérií a postupů výrobky, které vynikají v oblasti designu, uživatelského komfortu a inovací.

Chytrý regulátor spotřeby energie SUN2000

Chytrý regulátor spotřeby energie SUN2000 má elegantní a vytříbený vzhled, který odpovídá jeho výkonným funkcím. Jako první inteligentní fotovoltaický střídač svého druhu, který využívá ochranu před obloukem AI-boost, se chytrý regulátor energie může pochlubit nejvyšším stupněm bezpečnosti a ve spojení s optimalizátorem může zvýšit výnosy energie o 30 %, čímž uživatelům poskytuje bezpečnou, stabilní a ekologickou energii. Umožňuje tak rodinám žít nízkouhlíkový život.

Rezidenční systém skladování energie LUNA2000

Krásný, elegantní a estetický design LUNA2000 inspirovaný vodopádem zaručuje, že se dobře hodí do domácího prostředí, kde zařízení slouží jako záložní zdroj napájení. Pokročilá technologie vysokonapěťového paralelního připojení podporuje smíšené použití starých i nových baterií.

Jeho modulární konstrukce zaručuje optimalizaci na úrovni balení i stojanu, které mohou zvýšit kapacitu nabíjení a vybíjení a maximalizovat tak potenciál každé baterie. Systém pro ukládání energie v domácnosti poskytuje majitelům domů jistotu a klid díky pěti úrovním bezpečnostní ochrany.

Aplikace Huawei FusionSolar

Aplikace Huawei FusionSolar, která je nedílnou součástí našeho řešení pro rezidenční bydlení, získala v roce 2020 také ocenění iF Design Award. Aplikace zpřesňuje správu na úroveň modulů a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám poskytne všechny potřebné informace přímo na dosah ruky.

Umožňuje také kontrolovat spotřebu energie v domácnosti v reálném čase a poskytuje návrhy, jak plně využít přebytečnou solární energii, a zároveň podporuje inteligentní správu každého fotovoltaického modulu pro zvýšení účinnosti výroby energie. Pozornost věnovaná detailům se vztahuje i na rozhraní aplikace, které má teplé barvy a připomíná příjemné teplo domova.

Řešení Huawei FusionSolar Residential Smart PV bylo již nasazeno ve více než 500.000 domácnostech po celém světě a nově definovalo moderní bydlení díky třívrstvé ochraně, proaktivní bezpečnosti celého domu, inteligentní správě každého fotovoltaického modulu pro zajištění optimálního výkonu výroby energie a stabilního provozu při výpadku proudu.

Distributorem řešení společnosti Huawei je v ČR společnost Photomate s.r.o..