Aktuálně: GoodWe uvádí na trh nový škálovatelný bateriový systém Lynx C 60 kWh

GoodWe, světový lídr ve výrobě fotovoltaických měničů, rozšiřuje svou nabídku skladování energie pro komerční sektor o bateriový systém Lynx C s kapacitou 60 kWh.

Zdroj: GoodWe

Chytré řešení nejen pro firmy

Tento moderní systém skvěle spolupracuje s hybridními měniči GoodWe řady ET s výkony 15-30 kW, nabízející flexibilní možnosti rozšiřování a přizpůsobování se proměnlivým energetickým potřebám malých a středních podniků, jako jsou průmyslové parky, farmy a nákupní centra.

Vlajkový hybridní měnič GoodWe, ET 15-30 kW, získal uznání i na českém trhu. Pro zákazníky hledající snadno instalovatelný systém spojující hybridní měnič s úložným modulem nabízí vnější skříň Lynx C 60 kWh s dedikovaným prostorem pro měnič řady ET 15-30 kW.

Toto komplexní řešení skladování energie umožňuje efektivní záložní napájení, snížení špičkové spotřeby energie a optimální správu zátěže – klíčové aspekty pro firmy, které usilují o optimalizaci vlastní spotřeby, snížení nákladů a podporu udržitelného rozvoje.

Vysoká škálovatelnost

Jedním z výjimečných rysů tohoto systému je jeho škálovatelnost. Skříň ET 30 kW/Lynx C 60 kWh lze rozšířit až o dvě další baterie Lynx C (mimo prostoru pro měnič), vytvářející systém s výkonem 30 kW/180 kWh. Další rozšíření bude možné prostřednictvím paralelního propojení měničů řady ET, funkce, která bude již brzy přidána.

Systém baterií Lynx C 60 kWh umožňuje efektivní správu teploty díky mechanismům vytápění a chlazení, což umožňuje jeho používání venku v různých klimatických podmínkách. Díky kompaktnímu designu jsou přeprava a instalace snadné, což zajišťuje bezproblémovou konfiguraci pro instalační firmy a integrační specialisty. Provoz a údržba (O&M) jsou prováděny s vysokou účinností díky modulární konstrukci, a navíc s úrovní ochrany IP55 a protikorozní třídou C4.

S ohledem na dynamický rozvoj komerčních aplikací v posledních letech představuje zavedení baterie Lynx C 60 kWh strategické posílení portfolia společnosti GoodWe věnovaného komerčnímu sektoru (C&I).

Ron Shen, viceprezident společnosti GoodWe, zdůrazňuje: „Jsme potěšeni, že můžeme představit Lynx C 60 kWh – inovativní řešení ukládání energie, které vyniká naším závazkem k rozvoji obnovitelných zdrojů energie. Jedná se o klíčový krok v našem závazku poskytovat efektivní a škálovatelná energetická řešení”.

Pro více informací o tomto produktu navštivte: https://cz.goodwe.com/lynxc-60k