SUNPOWER posouvá limity: za panely Maxeon ručí 40 let

Znáte výrobce technologií, který je připraven ručit za svůj výrobek prakticky celý život? Existuje. Výrobce fotovoltaických panelů SUNPOWER, jehož exkluzivním dodavatelem pro Českou republiku je společnost SOLSOL s.r.o., nyní oznamuje: naše panely vydrží cokoliv. U řady SUNPOWER Maxeon garantuje funkčnost a kvalitu po dobu 40 let. Tento nadstandard nyní platí i pro český trh.

Nabídka panelů SUNPOWER Maxeon u společnosti SOLSOL

Garance produktu, výkonu i servisu

Ikonická technologie ohebných panelů (IBC – integrated back-contact) nachází své uplatnění napříč průmyslovými odvětvími. Své výrazné zastánce má i u rezidentů. Důvodem není jen typický vzhled „čtverečků“, ale i celočerné či šindelové moduly s nadstandardní účinností.

A ta drží. Důkazem je krok SUNPOWER, ve kterém se zavazuje, že jakýkoliv vadný kus vymění v příštích 40 letech. Co víc, po standardní 25leté záruce je výkon panelů stále vysoko nad konkurencí a pohybuje se kolem 92 procent. Degradace minimální, servis maximální. Ten pro ČR zajišťuje síť servisních center společnosti SOLSOL.

Zdá se, že společnost SUNPOWER cílí na ty klienty, kteří nechtějí řešit žádné komplikace a jen s klidem využívat čistou energii ze slunce. 

Flexibilní panel pro letadla, lodě i družice

Téměř 40 let staví SUNPOWER svůj úspěch na technologii flexibilních panelů. I na základě dat je přesvědčen o jejich trvalé hodnotě.

Majitelům domů a firem nabízí panely SUNPOWER Maxeon více energie, více úspor a prakticky doživotní záruku na spolehlivou solární energii. Flexibilní panely posouvají hranice ve vesmírném průmyslu, stejně jako v elektromobilitě nebo lodní a letecké dopravě.

Pro další informace navštivte naše webové stránky www.solsol.cz nebo kontaktujte sales@solsol.cz.