Solinteg rozšiřuje svoji evropskou přítomnost o novou kancelář a laboratoř v České republice

Společnost Solinteg, která se zabývá inovacemi a neustálou snahou o technologický pokrok v oblasti fotovoltaických systémů a ukládání energie, oznamuje otevření nové kanceláře a laboratoře v Brně v České republice na adrese Karlova 933/7, 614 00. Po založení dceřiných společností v Německu, Singapuru a Austrálii se jedná o další klíčový krok v rámci strategické expanze společnosti Solinteg do Evropy.

Zdroj: Solinteg

Sázka na inovace

Nová kancelář, jejíž součástí je i specializovaná laboratoř, zasedací místnosti a showroom, posílí služby místním zákazníkům v oblasti poskytování technické podpory, školení zákazníků a testováním výrobků s ohledem na lokální potřeby regionu východní Evropy.

Inovativní produkty společnosti Solinteg, jako jsou hybridní střídače řady Integ M a síťové střídače řady Integ O, byly navrženy s důrazem na modularitu, spolehlivost a rozšiřitelnost. Tyto produkty budou v popředí služeb poskytovaných v novém zařízení.

Jaroslav Kocourek, viceprezident společnosti Solinteg pro východní Evropu, vyjádřil nadšení z nové kanceláře: „Otevření pobočky v České republice, v zemi s dynamicky se rozvíjejícím trhem fotovoltaických instalací, nám pomůže poskytovat lepší služby našim zákazníkům a partnerům. Také se tak stáváme první výrobcem hybridních střídačů, která má podobné zařízení ve České republice, což dokazuje, že to myslíme s naším působení v tomto regionu opravdu vážně. V nových prostorách firmy se mohou naši partneři seznámit s kompletním portfoliem naší společnosti, jako i s novinkou na českém trhu 50 kW hybridním střídačem.“  

Brněnská pobočka a laboratoř jsou nedílnou součástí vize společnosti Solinteg, jejímž cílem je inteligentní integrace solární energie do energetických distribučních sítí po celém světě s využitím pokročilých, optimalizovaných řešení pro ukládání energie. Přiblížením našich špičkových technologií našim zákazníkům v Evropě posilujeme náš závazek poskytovat inteligentní, bezpečná, cenově efektivní a udržitelná řešení čisté energie.

O společnosti Solinteg

Ve společnosti Solinteg nejsme jen společnost – jsme skupina inovátorů s posláním integrovat solární energii do každodenního života. Vytváříme sofistikovaná, energeticky účinná řešení, která hladce splynou s Vaším světem. Naše robustní produktová řada, zahrnující fotovoltaické střídače, systémy pro ukládání energie a monitorovací zařízení, je podpořena neúnavnou snahou o technologickou dokonalost. Společnost Solinteg, které se celosvětově důvěřuje, propojuje komunity s čistou, inteligentní a udržitelnou energií a přispívá k ekologičtější budoucnosti jednou inovací za druhou. Více informací naleznete na www.solinteg.com.