SAPI Energy Conference 2023: Přední zahraniční a domáci odborníci představí energii budoucnosti

Slovenská energetika se připravuje na jednu z nejvýznamnějších akcí roku, která se uskuteční 4. a 5. října 2023 v prestižním hotelu Senec****. Na konferenci SAPI Energy Conference 2023 se opět sejdou odborníci a lídři v oblasti obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti, aby se podělili o důležité poznatky a informace o energetice budoucnosti. Na účastníky opět čekají dva dny plné inspirace, odborných diskusí a navazování kontaktů.

 

Zdroj: SAPI

Kvalitní řečníci a mezinárodní účast

SAPI Energy Conference 2023 i letos přivítá řadu prestižních zahraničních řečníků. Úvodní řeč pronese Catharina Sikow-Magny z Generálního ředitelství pro energetiku Evropské komise a o své znalosti a zkušenosti se na pódiu podělí i další odborníci, například Michaela Holl z think tanku Agora Energiewende a Linda Zeilina z ISFC. Doplní je odborníci z České republiky a Slovenska, kteří vnesou do probíraných témat lokální pohled. V jednotlivých sekcích i letos vystoupí zástupci ministerstev, Úřadu pro regulaci síťových odvětví (ÚRSO) a zástupci distribučních společností.

Rozsáhlý prostor pro diskusi

SAPI Energy Conference 2023 se zaměřuje na aktuální témata a trendy v oblasti udržitelné energie. Diskutovat se bude o novém evropském trhu s elektřinou, technologických inovacích v oblasti fotovoltaiky a baterií, využití obnovitelných zdrojů energie při vytápění, finančních aspektech zelených projektů a energetických komunitách. Konference slibuje bohatý program plný novinek a odborných diskusí.

Kromě odborných diskusí najdete na SAPI Energy Conference 2023 také prostor pro networking, a to buď u přestávek mezi jednotlivými zasedáními, nebo večer během společenského programu. Pestrá škála návštěvníků nabídne zajímavé kontakty pro výrobce, montážní firmy, odborníky, právníky nebo firmy, které se zajímají o možnosti budování vlastních zdrojů.

Poslední dny na registraci

Registrace SAPI Energy Conference 2023 již probíhá a kapacita sálu se postupně zaplňuje. Doporučujeme vám proto, abyste se na akci zaregistrovali co nejdříve. Odkaz na registraci naleznete na webových stránkách konference. 

SAPI Energy Conference 2023 je nejvýznamnější událostí v oblasti energetiky na Slovensku a ve střední Evropě. Tato konference nabídne inspiraci, nové nápady a důležité kontakty pro všechny zájemce o energetiku budoucnosti. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost být součástí největší konference o udržitelné energetice v regionu. Těšíme se na vás v hotelu Senec**** 4. a 5. října 2023.