Risen Energy představil nejnovější panely pro rezidenční solární elektrárny

Přední světový výrobce solárních panelů, čínská společnost Risen Energy (dále jen „Risen Energy“) nedávno představil nejnovější přírůstek produktové řady TITAN, kterým je panel RSM130-8-430-450.  Tento panel o výkonu až 450 Wp patří k nejvýkonnějším produktům v oblasti rezidenčních fotovoltaických systémů.

Zdroj: Risen Energy

Zdroj: Risen Energy


Ideální řešení pro střešní fotovoltaiky

Tento rezidenční fotovoltaický (FV) modul zdědil nejmodernější technologie řady TITAN a zároveň se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí, účinností a bezkonkurenčním výkonem, který může dosáhnout až 450 Wp. Díky těmto vlastnostem je jedním z nejideálnějších produktů pro střešní solární systémy.

„Jsme velmi rádi, že můžeme představit panel s destičkami o velikosti 210 mm, který získal v posledních letech celosvětové uznání. Produkt již v minulosti dokázal důvěru našich uživatelů v řady fotovoltaických produktů Risen Energy TITAN, NewT@N a Hyper-ion,“ uvedl produktový manažer společnosti Risen Energy Wissin Ye.

„Společnost Risen Energy si klade za cíl objevovat dosud neprobádané možnosti v oblasti fotovoltaických technologií. Důkazem je i tento špičkový solární modul z řady TITAN, který má našim zákazníkům po celém světě přinést ekologičtější, efektivnější a flexibilnější solární řešení“, dodal Wissin Ye.

Vysoká účinnost

Panel RSM130-8-430-450M se jako upgrade vysoce výkonných 40článkových monokrystalických solárních modulů PERC z řady TITAN vyznačuje výkonem v rozmezí 430 až 450 Wp, což je o 10-20 Wp více než ostatní rezidenční fotovoltaické produkty, které jsou běžně dostupné na trhu.

Jedná se o solární panel s více sběrnicemi (tzv. busbary), který je vyrobený technologií nedestruktivního řezání. Panel dosahuje účinnosti až 21,7 %, čímž překonává obdobné produkty ve své kategorii o 0,4 % a zvyšuje návratnost investic do solárních energií pro investory.

Kompaktní a estetický panel RSM130-8-430-450M nabízí dvě barevné varianty ocelového rámu – černou a stříbrnou. Spolu s dalšími produkty řady TITAN je navržen tak, aby lépe vyhovoval různým potřebám distribuovaných střešních solárních systémů.