Pro podporu sítě evropských instalátorů spouští GoodWe kampaň Triple Points

Společnost GoodWe, přední světový poskytovatel solárních řešení a řešení pro ukládání energie, s potěšením oznamuje zahájení kampaně Triple Points, která se zaměřuje na instalaci vybraných typů hybridních střídačů na evropských trzích.

Zdroj: GoodWe

Akce probíhá v rámci věrnostního programu pro instalátory GoodWe PLUS+ a nabízí trojnásobek věrnostních bodů za každý střídač ET PLUS+, ET PLUS+ (16A) a EH Series instalovaný v Evropě a registrovaný na platformě GoodWe SEMS v období od 1. dubna do 31. července 2024.

Během kampaně budou členové GoodWe PLUS+ získávat věrnostní body v trojnásobné výši, než je běžné pro uvedené produkty, čímž se zvýší jejich potenciál dosažení odměn za každou registrovanou instalaci. Díky zrychlenému sběru věrnostních bodů mohou instalační společnosti GoodWe PLUS+ zkrátit svou cestu ke stříbrnému nebo zlatému statusu. Příkladem lze uvést, že dosažení stříbrného statusu je možné již se 17 instalacemi řady ET PLUS+ nebo ET PLUS+ (16A) během trvání kampaně.

Instalace baterií GoodWe společně s hybridními střídači odemyká další výhody pro naše členy GoodWe PLUS+: Pokud je střídač řady ET PLUS+, ET PLUS+ (16A) nebo EH spárován s naší baterií Lynx F PLUS+, prodlužuje se omezená záruka na střídač i baterii z 5 na 10 let.

Program GoodWe PLUS+ spolu s dalšími iniciativami podtrhuje závazek společnosti GoodWe podporovat a odměňovat naši cennou síť instalátorů. Kvalifikace pro členství v programu GoodWe PLUS+ je jednoduchá: Instalační společnosti se mohou snadno stát členy absolvováním online školení na našem portálu pro školení. Přístup je zřizován na vyžádání.

Další informace: https://cz.goodwe.com/plus

Podmínky prodloužení záruky: https://10year-warranty.semsportal.com/#/