Made-in Germany: Fotovoltaické montážní systémy pro střechy, obytné domy a solární parky od roku 1993

Od roku 1993 vytváříme základy pro to, aby byla solární energie dostupná všem na celém světě. Naše oddělení plánují fotovoltaické montážní systémy pro střechy, komerční objekty a solární parky – bez ohledu na to, kde se nacházejí, jak jsuo veliké nebo jak jsou složité. Jsme zastánci kvality, špičkových inovací a důvěryhodných partnerství, stejně jako silného servisu a orientace na zákazníka.

Zdroj: Mounting Systerm GmbH

Od Singapuru po Německo: Ohlížíme se za více než 8 000 úspěšně dokončenými zakázkami v 70 zemích světa

Jedním z našich nejzajímavějších projektů byl návrh a instalace kompletní nosné konstrukce obrovské solární elektrárny Sands SkyPark v Marina Bay v Singapuru: 880 m² solárních modulů pokrývá střechu plovoucího parku, který je propojen třemi mrakodrapy. Ve výšce 200 metrů FV systém s pomocí naší konstrukce vyrábí více než 150 megawatthodin energie. Tím se každoročně sníží emise CO2 o 70 tun.

Certifikovaná kvalita výrobků „Made in Germany“

Společnost Mounting Systems GmbH je jedním z největších světových výrobců nosných konstrukcí pro fotovoltaické systémy. Naše produkty vyrábímě více než 29 let se zárukou kvality „Made in Germany“.

Naše výrobky jsou navrhovány přímo u nás s nejvyššími nároky na spokojenost zákazníků, kvalitu a servis. Všechny produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v našem závodě v Rangsdorfu v Německu. Protože kvalita znamená klást důraz na vývoj a výrobu na místě a sledovat všechny procesy krok za krokem.

Naše fotovoltaické montážní systémy, vyráběné podle německých norem, se těší jedinečné a vynikající pověsti jak v Německu, tak u našich mezinárodních zákazníků a obchodních partnerů.

Nejmodernější strojní vybavení a plně automatizovaný skladovací systém

Naše zkušenosti a odborné znalosti doplňují nejmodernější technologie a strojní zařízení. Plně automatizované řešení vnitropodnikového skladování zajišťuje maximální flexibilitu, efektivitu a dostupnost.

Výroba

Procesní a výrobní tok na nejvyšší úrovni.

-Výrobní plocha o rozloze 4500 m²
– Neustálá optimalizace procesů
– Neustálé investice do strojního vybavení
– Rozšíření plně automatizovaných výrobních a montážních kapacit

Sklad

Náš skladovací systém umožňuje rychlé a spolehlivé dodávky.

– Skladovací plocha o rozloze 7550 m²
– Mobilní regálový systém s 1848 paletovými misty
– Plně automatizovaný sklad dlouhého zboží s 1596 skladovacími místy pro zboží o délce až 6,2 m
– Výsuvný regál jako kyvadlový systém s 840 paletovými misty
– Krátké dodací lhůty díky výrobkům připraveným na regálech

NAŠE SLUŽBY

Již téměř tři desetiletí jsme spolehlivým partnerem pro velkoobchody, montážní firmy a malé EPC. Vyvíjíme a vyrábíme inovativní, snadno instalovatelné a odolné fotovoltaické konstrukce a nabízíme vám komplexní produktový a zákaznický servis.

Více informací o společnosti Mounting Systems GmbH najdete na našich webových stránkách: www.mounting-systems.com.