Konference Smart Energy Forum: Téměř vyprodáno, zbývá posledních 30 míst

Smart Energy Forum, největší událost roku v oblasti moderní energetiky v Česku se blíží. 76 vystavovatelů, přes 50 řečníků a 2 dny nabité informacemi o energetice od předních českých a zahraničních expertů. Nečekejte a zajistěte si jedno z posledních 30 volných míst na konferenci, která je svým pojetím a kvalitou v Česku unikátní.

Zdroj: Smart Energy Forum

Nečekejte na poslední chvíli, kapacita je omezená

Již 9- ročník mezinárodní fotovoltaické konference Smart Energy Forum a jedna z největších událostí pro odborníky a zájemce o moderní energetiku klepe na dveře. Zúčastněte se konference a workshopů vedených předními domácími a zahraničními experty a manažery. 

Rezervujte si své místo a využijte nabídky cenově zvýhodněných balíčků. Do 30.9.2023 můžete zakoupit výhodné dvoudenní vstupné, které vám zajistí účast na konferenci, workshopech a výstavě po oba dny. Přednášky a workshopy budou tlumočeny do češtiny a angličtiny.

Nabitý dvoudenní program představí výstavu novinek v oblasti bateriových systémů skladování energie, fotovoltaických technologií, nabíjecích stanic pro elektromobily, chytrých řešení pro energetickou soběstačnost a úspory. Přijďte a diskutujte s předními výrobci prvotřídních technologií pro fotovoltaické elektrárny a soběstačné domácnosti.

Program nabitý řečníky z ČR a zahraničí

Konferenci Smart Energy Forum  zahájí Jaroslav Dorda, organizátor konference a provozovatel webových stránek solarninovinky.cz spolu s Petrem Hladíkem, ministrem životního prostředí, Martinem Bursíkem, prezidentem EREF (Evropská federace obnovitelných zdrojů energie) a Štěpánem Chalupou, předsedou Komory OZE ČR.

Na jaká témata se můžete na konferenci těšit?

Úterý 17.10.2023

  • Hlavní trendy ve výrobě solárních článků a nových fotovoltaických technologií
  • Klíčové faktory, které budou určovat rozvoj moderní energetiky ve světě
  • Mýty vs. Realita aneb jak bezpečně instalovat a provozovat FVE
  • Nové dotace a změny v legislativě pro schvalovací procedury a výstavbu nových FVE

Středa 18.10.2023

  • Optimalizace managementu utilitních fotovoltaických elektráren
  • Akumulace energie a elektromobilita jako nástroj pro maximalizaci příjmů ze solární elektrárny
  • Agrivoltaika a zelený vodík – perspektivy a osvědčené postupy

Workshopy, výstava a konference

Na workshopech během Smart Energy Forum si vyslechnete názor odborníků a expertů na nové perspektivní technologie ve fotovoltaice.

Využijte příležitost a objednejte si jedno z posledních 30 míst, protože kapacita sálu je omezena.

Diskutovat se bude také nově vznikající komunitní energetika v České republice, která získává nový legislativní rámec a nabídne zajímavé perspektivy pro podporu a rozvoj obnovitelných zdrojů energie. 

Akce, na které nemůžete chybět

Přijďte se inspirovat, jaké trendy rezonují světem moderních energií a využijte jedinečnou příležitost debatovat s předními experty a odborníky z ČR a zahraničí.

Rezervujte si své místo včas – zbývá posledních 200 vstupenek