Huawei/Photomate truck i letos vyráží na svou solární Roadshow

Společnost Photomate, která je certifikovaným VAP partnerem Huawei (Value Added Partner) a certifikovaným servisním partner (CSP) se zaměřením na prodej solárních měničů v oblasti střední, východní a severní Evropy a Eurasie, zahájí své letošní prezentační GoSolar roadshow na veletrhu Infotherma v Ostravě.

Zdroj: Photomate

Již 28. ročník mezinárodní výstavy Infotherma, který se koná ve dnech 23.-26. ledna 2023 na ostravském výstavišti Černá Louka opět přivítá přední výrobce, prodejce, montážní i servisní firmy a odbornou veřejnost s cílem představit novinky a směry, kterými se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Firma Photomate zde nebude chybět se svým truckem, kde vám bude prezentovat rezidenční i komerční řešení fotovoltaické elektrárny, včetně solárních měničů a bateriových úložišť. Kromě trucku, můžete v rámci doprovodného programu navštívit také přednášku o systémech chytrého ukládání energie v podání Ing. Františka Žáka, Ph.D. z Photomate, která proběhne v úterý 24.1. od 10:30 v Modrém přednáškovém sále vstupního pavilonu A1.

Dalším místem, kam zamíří Photomate se svým GoSolar roadshow truckem, bude veletrh Střechy Praha, pořádaný ve dnech 9.-11.2. na výstavišti v Letňanech. Součástí tohoto veletrhu je totiž i veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií Solar Praha. Hledáte-li řešení pro svou fotovoltaickou elektrárnu, zastavte se v Hale 4, posádka Photomate trucku vám ráda představí, jaké možnosti nabízí produkty od Huawei FusionSolar.