BayWa r.e. získala prestižní cenu Top PV Supplier 2023

Společnost BayWa r.e. Solar Trade získala prestižní cenu „Top PV Supplier 2023“ v kategorii „Velkoobchod“.

Prestižní ocenění

Ocenění bylo předáno globálnímu řediteli Solar Trade Franku Jesselovi během veletrhu Intersolar 2023 v Mnichově, který úspěch komentoval slovy: „Získání těchto ocenění odráží naši vůdčí roli na evropském trhu v distribuci komponentů pro fotovoltaiku. Zároveň potvrzuje naši strategii a ukazuje tak, že náš závazek ke spokojenosti zákazníků, špičkové kvalitě a službám se vyplácí.“


BayWa r.e. je silný hráč a působí již ve 30 zemích světa. V České republice a na Slovensku společnost Baywa r.e. Solar Systems  potvrzuje kvalitu nejen ověřenými produkty v portfoliu, ale také špičkovou technickou podporou.

Oddělení technické podpory disponuje vlastním vývojovým týmem, vyhledává technologie, testuje je,  školí klienty z řad instalačních firem a pomáhá jim tak navrhnout vhodné řešení pro koncové zákazníky.

Jednou z posledních vyvinutých novinek je firmware pro střídače GoodWe. Více se dočtete v článku: Jak udělat z GoodWe superstřídač?  

O vítězích ceny Top PV rozhoduje průzkum mezi instalačními firmami, který provedl institut pro výzkum trhu a veřejného mínění EUPD Research. Ocenění „Top PV Supplier“ je uznávanou certifikací v rámci globálního fotovoltaického průmyslu a zaštiťuje spolehlivost a důvěru ve fotovoltaice.