BayWa r.e. Solar Systems s.r.o.

BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Na Radosti 414, 155 21 Praha 5
Profil

V BayWa r. e. dodáváme cenově dostupné komponenty prémiové kvality pro fotovoltaické elektrárny. Zajímá nás, jak se energie vyrábí, jak je uložena a jak ji co nejlépe využít při globálním přechodu na obnovitelné zdroje. Díky zastoupení ve 30 zemích světa patříme mezi hlavní hráče v oblasti výstavby a provozování obnovitelných zdrojů energie. Jsme distributorem, nabízíme související služby a energetická řešení. Máme kanceláře napříč Evropou, v Americe, Asii i Austrálii a aktivně tvoříme budoucnost energetiky a bojujeme proti klimatickým změnám. Jsme uhlíkově neutrální firmou.

Rozumíme fotovoltaice

Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru obnovitelných zdrojů energie budujeme vlastní vývojový tým. Vyhledáváme technologie, testujeme je a školíme naše klienty z řad instalačních firem a pomáháme jim navrhnout vhodné řešení pro koncové zákazníky.

Nabízíme prémiové produkty a značky

Všechny nabízené komponenty jsou pečlivě vybírány specialisty na fotovoltaiku a technologickými lídry v oboru. Při výběru se orientujeme především na špičkovou kvalitu, jednoduchou instalaci, optimální cenu a vzájemnou kompatibilitu produktů. Jsme autorizovaným distributorem globálních značek GoodWe, Pylontech a Novotegra GmbH.

Máme řešení pro domácnosti i průmyslové podniky

Nabízíme komponenty pro použití v rodinných domech i výrobních podnicích. Měniče od 1 kW až po 250 kW, které lze dále skládat až do megawattových celků. Společně nalezneme vhodné řešení a technologii v souladu s požadavky NZÚ, RES+ a OPTAK.

Efektivní spolupráce s partnery, profesionální služby klientům

Spokojenost klienta je naším motorem. Zajímáme se o zpětnou vazbu od partnerů i běžných uživatelů. V případě zájmu také poskytujeme produktové zaškolení. Rychle reagujeme na připomínky, hledáme efektivní řešení, poskytujeme profesionální služby a informace.

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Servis
  • Projektování
  • Eshop
  • Odborná školení
Členství v organizacích
  • Cech Akumulace a Fotovoltaiky (CAFT)
  • Solární asociace