AKE ČR posiluje na poli rozvoje komunitní energetiky v České republice

Asociace komunitní energetiky ČR (AKE ČR) rozšiřuje své řady o dva nové členy: společnosti Green Home Energy, s.r.o., a WATEX, s.r.o. V poslední době AKE ČR stále více posiluje svoji členskou základnu.

Zacíleno na rozvoj obnovitelných zdrojů energie

Společnost Green Home Energy, s.r.o., působí na trhu od roku 2020. Specializuje se na instalaci fotovoltaických elektráren a poskytování širokého spektra služeb v oblasti obnovitelné energie. Green Home Energy staví FVE na rodinných i firemních objektech a bytových domech. S více než 2900 nainstalovanými a spokojenými klienty je společnost připravena nabídnout nejlepší možný servis a vyřešit i složité a nestandardní projekty.

Markus Jány, obchodní ředitel Green Home Energy, věří v synergii s AKE ČR a považuje spolupráci s profesionály v této oblasti za správnou cestu vpřed.

„Cítíme, že komunitní energetika je budoucnost, a je pro nás logickým krokem připojit se k Asociaci komunitní energetiky v ČR. Spolupráce s profesionály v AKE ČR je pro nás cenná a věříme, že nám umožní posunout se vpřed v rozvoji obnovitelných zdrojů energie,“ říká Jány.

Důraz na inovace

WATEX, s.r.o., je výhradně česká výrobně obchodní společnost, jejímž cílem je poskytovat kvalitní zařízení a služby pro úpravu pitné a průmyslové vody. S více než 20 lety zkušeností v oboru a úzkou spoluprací s předními světovými výrobci se snaží neustále zdokonalovat své služby a nabízet zákazníkům efektivní a prověřená řešení.

S důrazem na vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhodobou spokojenost zákazníků, je připravena vyřešit i ty nejnáročnější výzvy. Hlavním cílem je poskytnout klientům maximální spokojenost a dlouhodobou hodnotu prostřednictvím profesionálních služeb a technologických inovací.

 „Naše dlouhodobé úspěšné působení na tuzemském trhu nám umožnilo budovat silné vztahy s předními světovými výrobci zařízení na úpravu vody. Spolupráce s Asociací komunitní energetiky ČR pro nás představuje příležitost zapojit se také do dynamického prostředí komunitní energetiky a přispět svými znalostmi a zkušenostmi k rozvoji udržitelných energetických řešení,“ uvádí Maroš Rizman, jednatel společnosti WATEX.

O Asociaci komunitní energetiky ČR

Asociace komunitní energetiky v České republice (AKE ČR) je společenství, které sdružuje příznivce decentralizace energetiky a podporuje výrobu čisté energie z obnovitelných zdrojů.

AKE ČR mimo jiné spojuje energetické společnosti a vytváří energetické komunity po celé zemi. Jejím hlavním cílem je zvyšovat povědomí o možnostech využití komunitní energetiky a čisté energie z ekologických zdrojů.