Acetex se umístil v TOP3 žebříčku realizačních firem na na nezávislém portálu Refsite

Nezávislý referenční portál Refsite za rok 2023 zařadil Acetex mezi TOP3 dodavatele v oblasti fotovoltaických elektráren a také v segmentu tepelných čerpadel. Vyhodnocení navazuje na ocenění Spolehlivý dodavatel Refsite.

Zdroj: Acetex

„Zařazením mezi TOP 3 dodavatele se potvrdila vysoká kvalita našich služeb a poskytovaného zákaznického servisu. Umístění nás těší o to více, že z vyhodnocených firem jsme na trhu nejkratší dobu, a přesto máme srovnatelné množství ověřených pozitivních hodnocení naší práce,“ komentuje výsledky René Milota, jednatel společnosti Acetex.

V segmentu realizátora fotovoltaických elektráren Acetex dosáhl hodnocení 96 % a v oblasti realizací tepelných čerpadel je to 98 %. 

„Jako firma si primárně zakládáme na profesionálním přístupu k práci i k našim zákazníkům. Je pro nás velice důležité, aby byli naši klienti spokojení, a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, dle potřeb zákazníků. Dbáme též na vysokou kvalitu služeb, z tohoto důvodu instalujeme pouze značkové produkty od ověřených dodavatelů.  Zároveň klademe důraz na to, aby naši pracovníci měli potřebné profesní kvalifikace a certifikace. Velice si tedy uvedeného ocenění vážíme,“ doplňuje René Milota.