Účinnost až 80 %: Unikátní systém pro výrobu elektřiny a tepla ze solárů se představí na výstavě v Praze

Italská společnost SoLink vyvinula novou novou hybridní fotovoltaickou technologii CELLAFREDDA, kterou ocení ti, kteří mají málo místa pro instalaci fotovoltaického systému, a proto potřebují dosáhnout maximálního instalovaného výkonu.

Zdroj: SoLink

Ve dnech 19.- 20. října 2022 si na veletrhu Smart Energy Forum v Praze můžete prohlédnou novinku- unikátní hybridní fotovoltaickou technologii na výrobu tepla a elektřiny CELLAFREDDA na stánku č.37 společnosti ESM YZAMER, energetické služby a monitoring. s.r.o..

Účinnost až 80 %

Panely CELLAFREDDA nejsou pouhé fotovoltaické panely, ale solární kogenerační systémy, které jsou díky optimalizaci tepelného výměníku a kombinaci nové generace monokrystalických fotovoltaických článků s účinností 22 % schopny produkovat velký celkový špičkový výkon přes 800 W/m2.

Kombinovaná účinnost panelů CELLAFREDDA dosahuje až 80 %, což je výsledek, který je unikátní.  CELLAFREDDA zvyšuje kapacitu výroby elektřiny až o 30 % ročně při stejném instalovaném výkonu, přičemž rekuperace tepla vznikajícího ve fotovoltaickém panelu při přeměně světla na elektřinu se nerozptyluje do atmosféry a výrazně snižuje emise CO2.

Hlavní výhody technologie Cellafredda:

– Nízký dopad na životní prostředí

– Snadná instalace a menší rozměry

– Kogenerace v jednom produktu

– Nízké náklady na údržbu

– Žádná tepelná stagnace

– Systém s vynikající energetickou výtěžností

– Dlouhá životnost více než 25 let a maximální spolehlivost a záruka

– Jednoduchý design

– Vysoké snížení emisí CO2

– Lze integrovat do jakéhokoli energetického systému a dalších energetických zařízení.

– Panelové vytápění v zimních měsících

Technologie společnosti Cellafredda je nyní obecně nejlepším řešením pro výstavbu malých i velkých zdrojů, kde je vyžadována výroba elektrické a tepelné energie.

Ve dnech 19.- 20. října 2022 si na veletrhu Smart Energy Forum v Praze můžete prohlédnou novinku- unikátní hybridní fotovoltaickou technologii na výrobu tepla a elektřiny CELLAFREDDA na stánku č.37 společnosti ESM YZAMER, energetické služby a monitoring. s.r.o.