SunBox Home – all in one, kompaktní fotovoltaické řešení pro domácnosti od TURBO ENERGY

Je sice čerstvě po Vánočních svátcích, ale možná právě teď je ta pravá chvíle se poohlédnout co si v příštím roce nadělit. Máme pro Vás řešení a to doslova, je jím kompaktní SunBox Home, určený pro výrobu a skladování energie z Vaší solární elektrárny.

Zdroj: TURBO ENERGY

Zdroj: TURBO ENERGY

 Španělská společnost TURBO ENERGY si zakládá nejen na efektivním využití vyrobené solární energie, ale i na efektivitě samotných produktů, proto v jejím portfoliu najdete kompaktní systém SunBox Home – all in one – “komplexní řešení v jednom balení” – plug and play – kompletně připravené jednoduše připojit na Vaše solární pole.

Elegantní design i rychlá instalace

Jedná se o zařízení s elegantním designem, určené nejen pro rezidenční využití. V základní modifikaci obsahuje třífázový hybridní 10.0 kW invertor, bateriové úložiště až pro tři baterie o celkové kapacitě 15,3 kWh. Nedílnou součástí je kompletní elektroinstalace, konfigurována již dle platných českých norem, což výrazně urychluje samotnou montáž. Celý modul lze osadit pojezdovými kolečky, které umožňují třeba v technické místnosti, či garáži se zařízením jednoduše manipulovat.

To není všechno. Sunbox má řadu dalších funkcí a možností. Funkce SMART LOAD umožňuje další konfigurovatelnost systému. Lze totiž připojit další periferie, jako například další střídač či elektrocentrálu, nebo přebytky vyrobené energie tzv. posílat na vybraný připojený spotřebič, kterým může být kupříkladu bojler, TČ nebo třeba i ohřev bazénu (fce watt router).

Neodmyslitelnou součástí řešení je i SMART MODE funkce, která za přispění AI technologie umí efektivne pracovat s vyrobenou energií. Umělá inteligence analyzuje desítky tisíc údajů o tom, jak zákazník spotřebovává a vyrábí energii, a vytváří předpovědi na základě aktuálních údajů o počasí a tržních cenách energie (SPOT). Díky tomu je systém připraven na tzv. KOMUNITNÍ ENERGETIKU, jejíž legislativní ukotvení umožní tento systém v naší kotlině využít naplno.

STORM PROTECT – vzhledem k tomu, že systém pracuje s predikcí počasí, umí reagovat na předpovědi bouřek nebo vichřic tím, že dostatečně naplní bateriové úložiště, aby v době výpadku energie – “blackoutu” mohla domácnost fungovat bez zásadních omezení.

Zákazník má také k dispozici přehlednou aplikaci, která mu umožňuje, kromě sledování aktuální výroby, nastavovat vlastní zacílení vyrobené energie.

Zaujal Vás Sunbox? … kontaktujte nás na velkoobchod@tesolar.cz ,  pro více informací navštivte www.tesolar.cz.